Prosinec 2007

Design

29. prosince 2007 v 22:40 | by shannenka |  Oblečky blogu
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucketchtěla sem udělat novej design,mám ho hotovej,ale nejde mi sem dát.......:-( tak snad to přežijete s tímhle vánočním:-)

soutěž o nej mazlíčka a páníčka!

29. prosince 2007 v 22:13 | by shannenka |  Co se blogu týká
Prosím hlasujte pro mě tady jestli se ti líbí tahle čičinka:-) možná ste si všimli že to je ta samá jako mám na icq:-) jmenuje se Milo a je to kocourek:-) tak prosím hlasujte,je to 2. kolo!
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

info for you

28. prosince 2007 v 15:10 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
v pondělí 31.12. odjíždíme k sousedům na chalupu a vrátíme se 1.1. to by nevadilo ale hned 2.1. jedu do Německa!!!!! HURÁÁÁÁ!!!!!! už se moooooooooc těším! byl to fofr,včera sem se zmínila že kdybysme měli prázdniny tak bych tam jela a mamka že sem mohla. tak sem začala jednat,chtěla sem aby Anja přijela sem ale nejde to takže sme se domluvily,mamka zavolala mamince a my šly koupit jízdenku :-) pak vyměnit prachy,nakoupit dárky....... už se fakt těším ale ještě nevim co na to řekně tatka až dneska přijede xD
mno tak to je všechno co sem chtěla,nevim jestli se sem ještě dostanu ale aspon nastavit článečky xD
páččko zlatíčka

Vánoce

26. prosince 2007 v 23:30 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
tak tady je pár foteček z vánoc.....vybrala jsem ty kde sem já a ty nej, jenom sem je "trochu" zmenšila xD ten xicht jak tam mám tak to je při jídle chili čokolády........ xD tak se pokochejte:-)

Ježíšek

25. prosince 2007 v 10:14 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
At first: po obědě jedu k babičce,vrátám se zítra,ale asi nejedem domu a hned jedem k druhý babičce takže mě čekejtě buď zítra večer nebo až ve čtvrtek xD
-----------------------------------------------------------
Tak co? jaká byla nadílka? já před chvíli vylezla z postele páč sme šli spát ve 2 hodiny ránoObrázek “http://www.postsmile.com/img/autumn/121.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a naše nadílka? úúúúúúúúplně nejlepší!!! letos sem u večeře zdržovala páč mi nepřipadalo že sou vánoce Obrázek “http://www.animaatjes.nl/smilies_minies/smiley24/SEVeyesD08.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. pak šla mamka zapálit svíčky a když zazvonila, vlítla sem tam tak,že nestihla utíct Obrázek “http://homepage.ntlworld.com/diannaonline_uk/icon6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. segra si hned všimla že máme nový DVD,bylo už totiž zapojený a nahrávalo pohádku. no před půl 9 sem rozbalila první dáreček a hned prozvonila dárce.......Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_2_142.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. dostala sem knížečku,ted nevim jak se jmenuje,něco s lunou,prostě to je o magii, puzzle jako pohled btw sou pěkně těžky xD,plyšovýho jednorožce,kráááááááááááááááááásneeeeej přívesek s nápisem"best friends 4ever" a to nejkrásnější přání!
Pak sem dostala tričko,mikčutu sem si sama vybrala :-)) ,CD LaFee-moooooooc super je!,CD Elixír života-taky krááásný,horoskopy na příští rok,naušnice, asi 4 parfémy co sem si vybrala (miluju jeObrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_16.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.)ponožky-takový ty chlupatý,pyžamo ale upa the best,to ste neviděli Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ,spouuuuuustu dvdček,z těch novin jak vychází furt,knížky,omalovánky,krabici sladkostí od segrybyla tam i cukrová vata,v takovym kelímku jako je jogurt xD a nevim co ještě ale to nejhlavnějí: LÍSTKY NA AVRIL A DIGITÁLNÍ FOŤÁK!!! to je upppppplněěěěě nejlepší dárek Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_33.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. věděla sem že ty lístky budou páč sem vybírala místa,ale udělalo mi to šílenou radost takže sem tátovi vlepila asi 3 pusy,což normálně nedělámObrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Takže neeeej Ježíšek....

A co u vás? co jste dostali vy? pochlubte se ať vám můžu závidět!

Btw: Jedli jste někdy Chili čokoládu? já jí dala tátovi.... a jíst se dá,jen to trochu pálí ale mě stačí si jednou koustnout :-)

Štědrý večer

24. prosince 2007 v 17:20 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
ahojky tak co? už večeříte? rozbalujete dárky? jo? tak to se máte xD já sem teď doobalovala kapra,půjdu se umýt a hlavně rozdělat ty zaplítaný copy xD do tý doby stejně toho kapra nikdo určitě nezačně dělat takže stejně bude na mě xD
ale víte co? vydržela sem nejíst xD i když jednu chvíli sem myslela že se na to vyseru a pudu si dát vánočku a já bych se i zvedla ale napsala mi Jitulka a kamarád,takže sem se zakecala a ono to přešlo xD to je nejhorší,ta krize. dala sem si džus a sem spokojená xD
tak ŠŤASTNÝ A VESELÝ lidičky!

už mě to fakt neba

23. prosince 2007 v 23:15 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
aneb celý den se snažim zveřejnit jeden článek. fakt super ne? ted sem si odskočila od zdobení stromečku,už to chci mít hotový a dívat se na My fair lady..... :-)

inak,dostala sem krásný dáreček od holek z charmed-lovely je moc krásnej,děkuju moooooc holky!

Krásné Vánoce

23. prosince 2007 v 17:00 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
tak doufám že se tenhle článek zveřejní do půlnoci 24.12. xD ale asik ne.....:-( mno budu to zkoušet. tady je přání k vánocům pro všechny návštěvníky blogu,těm hodným i těm zlým....já sem totiž hodná xD

shannenka

ufff

23. prosince 2007 v 16:15 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
takže: 1. mě sere: BLOG. jako fakt jak se nemůžu přihlásit, zveřejnit článek.....
2. mě sere: přípravy na vánoce.... ufff
3.rodiče ale koho ne co? xD

včera sem byla s kámoškou v hospodě,slavili sme narozky její kámoškyObrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_2v.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. sem měla 2x víno,kolu a pak panáka zelený...... tak jako lehce sem se opila ale podle kámošky sem byla............. na sračky Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_60.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jako motala se mi hlava a když sem šla pak naposled sama na záchod,tak sem se praštila do hlavy Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ale rodičům sem řekla že sem měla jedno víno a kolu Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_11.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a v pohodě,lepší poloviční pravda než úplná lež ne? Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/17/17_1_12v.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
no tak lidičkové, doufám že se plně chystáte na vánoce!Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_86v.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. já už toho mám plný zuby! už aby přišel ten........Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_90.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. kdokoliv kdo mi donese dárky:D Obrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_78v.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. krásný vánoce,doufám že se ozvuObrázek “http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_2_61v.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

GRRR! Někdo používá moje jméno!

21. prosince 2007 v 15:37 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
chtěla sem napsat napsat článek,byl strašně dlouhej jenže blog.cz zase stávkuje......... Grrrrrrrr!

Jo a ještě něco. Zjistila jsem že někdo používá moje jméno a vydává se za mě.... kdyby psal hezký komenty,tak budiž,ale tohle sou HNUSNÝ KOMENTY! A zdůrazňuju,že já sem to NEPSALA! tady sou:
je to blog http://csi-gsr.blog.cz

Mrzí mě to a omlouvám se ale můžeš si to ověřit podle IP adresy...

Dopis od TV Nova

19. prosince 2007 v 19:22 | by shannenka
Dobrý den,

Vaším zájmem o vysílání TV Nova jsme samozřejmě moc potěšeni. Bohužel, je velice těžké, aby jeden televizní kanál vyhověl tak různorodému zájmu a požadavků televizních diváků, kdy každý chce vidět svůj oblíbený pořad či seriál právě v jemu nejvíce vyhovující době. Lituji, ale s nějakým významným časovým posunem seriálu se nepočítá. Možná, že Vás alespoň potěší informace, že od úterý 8. 1. 2008 bude vysílán od 15:20 hodin /k posunu došlo nasazením reprízy seriálu O.C./
Příjemně prožité chvíle u obrazovky


Hana Čálková
Executive PR TV NOVA

Dárečky k vánocům...........pro vás!

18. prosince 2007 v 21:03 | by shannenka
Tak mám tady pro vás velký překvápko! Vánoční dárečky! Jsou v podobě wallu,každej má svůj a je pro nej net friends! (a je jedno jestli sme se už viděli nebo nexD ) je vás celkem 12 kdo dostane dáreček, ale na konci je taky jeden pro všechny ostatní! můžete (dokonce musíte!ne kecám,je to vaše věc:-) ;) ) si ho dát na blog:-) tak tady to je

Áďa

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Alysska

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Annie

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Crazy-Hily

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Denulka

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Jitulka

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Jituška

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Lucííí alias Phoebe

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Magda

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Marie-Čertík

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Phoebees

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Terezka(Smíšek:-))

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Ostatní

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Miluju/nesnášim

18. prosince 2007 v 18:00 | shannenka |  Moje složitá osobnost
věci co miluju a nesnášim,je jich docela dost ale určitě sem na něco zapoměla Obrázek “http://www.hellokitty.fr/goodies_siteweb/emoticons/ll_normal.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Miluju:
 • angličtinu
 • němčinu
 • ostravskej přízvuk *IN LOVE*
 • lentilky
 • cucací bombony
 • svíčky
 • koncerty taky nejsou k zahození
 • svoje dvojčátko
 • svoji super kamí z německa
 • Německo
 • Francii
 • srandu
 • dělat bordel
 • bejt drzá
 • focení,
 • sluníčko
 • volný hodiny
 • hovory na icq
 • hádání na icq
 • naušnice
 • růže
 • voňavky
 • všechno bláznivý a praštěný
 • zapisování do diáře
 • "vylepšování" pokoje a všeho
 • cestování
 • časáky
Nesnášim:
 • matiku
 • EXTRA VELKEJ chaos u mě v pokoji
 • domácí úkoly(proto je nedělám)
 • ořechy,
 • kokosový mejdlo
 • když se na mě někdo povyšuje
 • když mě někdo do něčeho nutí nebo mě omezuje
 • fazole

Anketa o ......

17. prosince 2007 v 10:00 | by shannenka |  Ankety
možná trochu zvláštní anketa ale zajímá mě to:-)
Proč nemáte rádi Ewu Farnou? je to proto že se prostě najednou objevila? že je mladší než vy a vydělává tisíce v podstatě "za nic"? podle toho je navíc hezká a má dobrý známky? že vyhrála loni objev roku,že ji uznávaj lidi jako Karel Gott a Lucka Bílá? nebo soudíte podle hitu "Měls' mě vůbec rád"? já sem si taky myslela že to je nějaká "rychlokvaška" ale když sem si poslechla její první cd,změnila sem náozr......líbí se mi. a na živo taky zpívá super. proto chci její druhý cd(ale nepotřebuju originál),alespon si ho chci poslechnout. a co vy? co váš názor?

Věneček

16. prosince 2007 v 11:19 | by shannenka |  Stojím modelem
Slíbila sem vám fotky z věnečku nebo ne? nevim to je fuk xD tak tady jsou tři fotečky


všimněte si těch naušnicí: kostry,na věneček se absolutně nehodící ale jak řekla moje bývalá spolužačka,já nikdy nezklamu xD

btw: ten kluk je můj tanečník xD

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

Zaplítaný copy

16. prosince 2007 v 11:06 | by shannenka |  Stojím modelem
ve čtvrtek sem si do tanečních nechala udělat zaplítaný copánky.........tady jsou nějaký fotečky

ze předu:

Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket

ze strany:

Náš vánoční strom

15. prosince 2007 v 20:22 | by shannenka |  Já fotografka
Nevim ak u vás ve městě,ale u nás máme krásnej vánoční strom. a tentokrát se fakt předvedli,moc se mi líbí! a páč nejsem sobec hahaha tak vám tu dám 3 krásný fotečky abyste se taky mohli pokochota xD

svátek.-)

13. prosince 2007 v 7:07 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
Možná jste podle napisu poznali žeeee jáááá máááááám dneska...............................
no jasně,není to zas taková událost já vim:-) strašně sem se těšila páč sem si vybrala takovou uuuuuuuuplněěěě skvělou čepičku:-)))) jako nosorožeč bo co to je:-) má to 2 rohy,oči a uši a taky ocásek xD a od segry sem dostala omalovánky xD abych se ve škole nenudila =)
ve škole mi kámoška udělá zaplítaný copánky,dneska mám totiž věneček:-) trvá až do 23:00 takže budu zejtra mrtvá:-) no nic tak mi držte palce ať se tam neunudim:-)
jo a včera sem si koupila super naušnici xD takovou činku ale do ucha sem ji musela narvat násilím xD ukápla i kapka krve=) fuj ale stojí to za to xD
ta kpááááááá

Rozvrhy hodin

11. prosince 2007 v 18:00 | by shannenka |  Grafika
Upraveno červen 2010

Patří k mé oblíbené grafické činnosti. Poměrně jednoduché, ale kreativní. Dělala jsem rozvrhy na přání, spolužačkám, kamarádkám a vím, že je používaly. Já měla celý rok rozvrh s kámoškama:)


Avril Lavigne


Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


Kathryn Morris

Alyssa Milano

Vánoční design

11. prosince 2007 v 7:05 | by shannenka |  Oblečky blogu
ano ano,je tu nový vánoční design! a po dlouhé,dlouhé době(cca 3 měsících) na něm nejsem já!
Name: Holidays are coming!

Mit: Shannen Doherty

Von: 11.12.2007

Farben: Blau,rot,weisse

Einsicht: klik na celý článek >>>