Leden 2008

The wait is over!

31. ledna 2008 v 23:09 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
not for the final battle. lol. im mad. this sentence is from charmed 8x21 and 8x22. exactly its: Billie: we have been waiting for you! Piper: the wait is over!
ok but now i think the wait for holidays xD they are here,we got report,actually,we took that ourselves,we didnt care about the "head teacher" (he is only for a few months) and went out off the school. it was soooo nice weather! i love it! ohh and i downloaded some videos from youtube to my mobile xD and when i went to school today i watched it xD lol and dont wonder that im writing so late... we are at home without parents :D greeeeeeeeeeeeaaaaaaat holidays!
dont know what to say more so gd night!
Love,
Fabulous Shannen

my first "video" and some other

31. ledna 2008 v 21:35 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Non identifict work
tak jo,není nic světovýho,prostě pokus páč mi na net nešli ty videa dát zvlášť tak sem je tada dohromady a něco tam přidala,teda song a titulky xD no nic :-)))

Voila...

30. ledna 2008 v 15:57 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
sem vám něco chtěla ale ted nevim co xD no to je teď fuk. zítra je konečně vysvědčení...hurá! už bych se zbláznila xD mamka má v pátek nějaký školení ale v tom městě zůstává už zítra takže budem doma samy xD teda pokud táta nepřijede........:-( doufám že ne.
musim uklidit,odstrojit stromeček(jo ještě se nikomu nechtělo),pak přepsat konečně takovej blábol a nějakou grafiku chci zkusit...
dneska mě nejvíc vytočila jedna učitelka. vrátila nám opravený itineráře z francie.prej to je největší výsměch,vrchol všeho,jsou to nejhorší itineráře co viděla,nikdo si nedovolil to co mi(ke každý památce a tak sme tam totiž dali příspěvky co kdo říkal).... kámošovi a mě řekla že tam máme nesmysli,že to je jen snůška textů a chtěla aby to přečetl.řekl že nechce. tak mu to vytrhla a řekla že to přečte sama. byl to fakt nesmysl a smála sem se tak že to nešlo víc ale ne jemu ale tomu textu.ale bylo to dost hnusný..... an tom sme se shodli. jenže JÁ tam nic takovýho nemám....teda ne zas tak. nějakej kec tam mám ale jinak to je normální. mno nic. sere mě to o to víc,že ta učitelka je mamky známá,jako že sem prostě ze základky zvyklá na něco jinýho. a za dva roky sem si ještě nezvykla. to je fuk. dlouho sem totiž nebyla někde kde bych někoho já nebo mamka neznala...
to je jedno. užívejte si čarodějky a mějte se xD

///NoVé JmÉnO!!! /// :-)

29. ledna 2008 v 7:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
Tak už jsem se rozhodla. Moc velká změno to zas není, ale aspoň nějaká xD uvidímě jak se to chytne! inspiraci jsem dostala hned po prvním komentu:-) ale vyhověla sem i ostatním,tak že se nemusíte bát xD jo a to jméno je famfáry prosím.....!!

Fabulous Shannen!

//ouu//chce to změnu ne???//

28. ledna 2008 v 16:56 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
lidičky,chtěla bych se vás na něco zeptat.... co takhle si změnit jméno? myslim jako že bych změnila jméno shannenka na jiné....jenom nevím na jaký xD nebo aspoň nějakou změnu bych v něm udělala...... třeba miss.shannenka nebo něco ÚPLNĚ jinýho? já nevim..... tak mi pomožte!

srandaaa xD

27. ledna 2008 v 19:40 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
tak jsem dneska v tom největším lijáku a vichru měla sraz s Kiki. nejdřív sme šli do cukrárny.sem si dala kapučíno a kiki čokoládu a kornoutek. pak sme se přesunuly do meka. sem se tam seznámila s jednou morenou,spolužačkou kiki. tfuj xD mno nic, když sem došla domu,měla sem ruce zmrzlí tak jako ne celou zimu xD
mno nic tak zatím páčko:-)
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Moje slohovka

24. ledna 2008 v 18:50 | by shannenka |  Políbila mě můza
tady je moje slohovka,ta jak sem říkala jak sme psali tu charakteristiku a popis. Psala jsem o Anje. nechtělo se mi to přepisovat,navic to musim zas zítra vrátit takže sem vzala foťák a vyfotila to. takže tady to máte,napiště koment jak se vám to líbí:-) se známkou sem spokojená, dostat u ní takovou známku je úspěch:-)


Free Image Hosting at www.ImageShack.us


uchuch konečně.....

24. ledna 2008 v 16:06 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
juj tak už to mám za sebou,teda jako recepci xD dneska sem seděla ve škole na recepci. bála sem se toho,hlavně že budu mít manko,jako že mi budou v pokladně chybět peníze. prodávaj se tam totiž sušenky a pití. taky sem se bála zvedat telefony a přepojovat. furt nic a pak 3 telefony za sebou... jednou to nešlo přepojit,pak se to asi špatně přepojilo xD ale jinak dobrý...... xD ještě sem měla přebytek 39 kč xD ale párkrát sem to špatně zapsala ale jinak v poho.
včera mě vytočil soused,myslela sem že ho praštím.
ale už aby byl pátek xD teda zas tak super to nebude... to je fuk,tešim se na neděli,teda na to až pudu s Kiki ven,zase nějaká změna:-)
tak páááá

New dress

23. ledna 2008 v 15:58 | by shannenka |  Stojím modelem
včera sem si koupila nový šatičky do tanečních, k tomu jednu halenku a 2 trička xD no nedivte se,byly zas poloviční slevy,takže to tričko stálo 75 kč xD tak sem si zas hrála na modní přehlídku:-)


In pyjamas

23. ledna 2008 v 15:16 | by shannenka |  Stojím modelem
o víkendu jsme se segrou dělaly blbosti a fotily se v pyžamech xD některý fotečky sou docela pěkný tak se podívejte:-)


Návštěvy podle domén

17. ledna 2008 v 21:12 | by shannenka |  Co se blogu týká

tohle je zajímavý......z jakým zemí sem lidičky zavítají... no koukněte se sami:-)

(Fan)art z fotek

17. ledna 2008 v 16:35 | by shannenka |  Grafika
Sbírka mé tvorby..
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.us

Já a Martinka
Já a Terezka
Já a Věrka
Já a mamka
Já a sestřičkaCo si myslíte o...

17. ledna 2008 v 11:40 | by shannenka |  Ankety
pozastavování blogů? myslíte si že to někdo dělá jenom proto aby zjistil jak po něm ostatní touží? nebo je to u někoho nezbytný?

ahojíííík

16. ledna 2008 v 16:21 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
tak jak se dneska máte? já skvěle xD končili sme o půl jedný,pak sem jela domu,koukla se na jedny čarodějky,jela do města abych se sešla s holčinama,s Terezkou a Jituškou,dobře sem si pokecaly a já s dobrou náladou pak jela domu:-) a koukla se na další dvoje čarodějky..... xD mno tady jsou 2 fotečky


uááá už zase xD

15. ledna 2008 v 17:35 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
eeeeeee ne nehráblo mi,to mi hrabe nepřetržitě jenom sme zas byli bruslit xD tentokrát celá třída xD ale já hodila takovou držku....... :D ne prostě sem zakopla a letěla trochu na hubu....ale páč sem měla v kapse foťák, chtěla sem to vybrat tak sem dopadla na pravej bok a na levý koleno xD nevim jak se mi to povedlo xD hned sem se převalila na záda a měla výtlem ale všichni hned jestli sem v pohodě...pak mě holky zvedly ale málem sem sebou zas sekla xD dobelhala sem se na lavičku a sedla si. klepali se mi nohy a bolelo koleno xD nechala sem tam kámošce foťák a šla pokračovat v mojí hororový jízdě :D a jasně že sem nezapomínala ječet :D hlavně s humorem.byli sme tam sami ale pak přišla nějaká škola a když sem s foťákem jela lovit fotečky vrazil do mě ten učitel,ale jel pozadu xD bylo to málo trapný,když sem viděla že se mu nevyhnu tak sem na něj volala pozor! a rukou se od něj odstrčila xD ty jeho slepice co tam na něj zírali si o mě začali povídat :D přitom oni na tom taky sotva stály :D
mno domu sem se dokulhala ale jinak v pohodě xD jenom doufám že zejtra budu moct chodit...:-P
tady je fotenka:
btw: važte si tý fotky,víte jakou mi dalo práci abych je nahnala dohromady???!
:D

Nowej design,zase

11. ledna 2008 v 21:53 | by shannenka |  Oblečky blogu
tak sem zase změnila design. je jednoduchej ale sou to změny,menu na pravý straně a záhlavko nad ním. snad si zvyknete:-)

na záhlaví je napsáno: Bitch and damn proud of itděvka.a sem na to zatraceně pyšná
taky tam je napsáno love me and i will hate you. hate me and i will love you. pár dní to bylo i v mottu.

tak tady je náhled:


tak snad se vám líbí,piště komenty!

Titulek článku je povinná položka

11. ledna 2008 v 17:20 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
dneska sme byli bruslit... hrůůůůzaaa xD mno jak jinak když se na tom sotva udržim. dělali sme různý blbosti páč to byl tělocvik. napřed sme hráli honičku,na rybičky a pak dělali "výcvik". na jedný noze,na druhý,dotknout se ledu,dřep,sebrat rukavice,položit,přešlapovat na jednu a na druhou stranu. nešlo mi to,jenom sem se smála a nadávala:-) pak nám učitelky udělali bráni a my sme podjížděli. postupně jí dávali níž a níž. když to bylo nejníž,snad všichni jí rozbořili ale já sem projela :D mě učitelka pochválila,to sem se divila páč je na mě lehce zasednutá xD pak sme jen tak jezdili a dělali blbosti,třeba vláček,i po zadu ale toho sem se neúčastnila páč sem fotila ale jednoho jo,povině ale dobrovolně. jela sem jako třetí,prej aby mě nestratili xD v zatáčkách to bylo dobrý,myslim že mě bylo slyšet až na ulici xD když se nám konečně podařilo dojít zpátky do školy,byla sem ráda že sem zas v teple páč sem byla fakt zmrzlá. sem si hned udělala čaj a za chvíli se zahřála ale to už sme zas odcházeli
ze školy :D hmmm ty voe to je zas den. táta přijel z práce už včera(jako z brna) a dneska když dneska přišel domu tak první co řekl bylo že mě seřval na co to zas čumim,na samý blbosti že v tý hlavně nebudu mít nic a ještě u toho sedim na kompu...!přitom sem se dívala jenom na námořní vyšetřovací službu nebo jak se to jmenuje,uplně normální detektivka! bože ... se na to můžu vysrat,mamka jede dneska na maturitní ples takže se vrátí zítra na oběd, to zas bude den........
:-P víte co? mám hlad :D dala bych si rohlik s máslem,ale už sem jeden měla a když si dám další,nemuseli by pak zbejt na večeři :D jako ne že by jich bylo tak málo.... ale tak víte co. jo to by stačilo toho kecání,teď ještě jedna fotečka z dneška,trochu upravená :-)

Náhled a news

9. ledna 2008 v 19:31 | by shannenka |  Oblečky blogu
tak tady je konečně náhled toho new designu! jsem ráda že se líbí! mě taky,takovej jednoduchej ale už přemýšlým nad jiným..... :-) kdybyste měli nápad,sem s ním,ať už bude jakýkoliv!a taky sem změnila menu,jak ste si už možná všimli. udělala sem si svoje vlastní,podle návodu na jednom blogísku. tady je náhled:ps: sice to mělo vypadat trošičku jinak ale neva :-) budu ho postupně vylepšovat!

pps: jo a taky sem nepochopila proč je to všechno anglicky,jako přidat koment a tak...

jééé no teda xD

8. ledna 2008 v 19:56 | by shannenka |  Když neudržím jazyk za zuby
víte co? nechci trávit u kompu tolik času........jo už sem si to říkala stokrát.....ale tak co xD

jo a taky chci aby tenhle blogček byl hlavně asi osobní,o mě a o tom,co mám ráda a co se mi líbí.
sme dneska psali slohovku...Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm7.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. ty jo to zas bude něco....Popis a charakteristika. téma: Moje rodina,Třídní kolektiv, Můj věrný přítel ( jako zvíře),Můj přítel/Moje přítelkyně. sem si vybrala Moje přítelkyně a popisovala sem AnjuObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm3.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. překvapeníObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm4.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. napadla mě i jiná osůbka ale páč sem jí předtím nikdy neviděla.........Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm9.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. tak by to asi nedopadlo nej... mno tak příštěObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm16.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. pak sem segře vyprávěla co sem tam psala a najednou si uvědomila co sem tam napsala za píObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.viny Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm15.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. jako: má dlouhé vlasy odbarvené na blonďato a spolu se světlou dokonalou pletí vypadá trochu jako smrtka..... neříkám žeto bylo úplně takhle ale nějak takhle....Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm2.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. a ještě nějakou hovadinu,ted nevim co Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm2.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. uááá..........! jo a ve čtvrtek musim jít povině na olympiádu z angliny....jo já vim že sem se přihlásila dobrovolně ale ve středu sem se v buse rozhodla že tam nepudu,že stejně nic nevim.ověřila sem si totiž že když mluvim,zakoktávám se a měnim slovaObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm18.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. bylo to už včera ale mě se po tejdnu v německu fakt nechtělo,navic sem potom měla seminář z NJ a když sme s kámoškou dneska učitelce řekli že tam nepudem,řekla že nám dá pětku...!!!Obrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm17.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. že s náma počítá,když tam pudem dostanem 1 a když ne tak 5. sem jí řekla že to je vydírání a ona: Hmmm.... to je fakt pObrázek “http://www.hry-online.com/img/smille/sm21.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.ča.
tak páčko:-)

=o)

7. ledna 2008 v 19:09 | by shannenka
od Hil