Listopad 2008

Zimní design? K čemu...

30. listopadu 2008 v 20:09 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
Jen tak teď projíždím blogy, to proto, že Západní a jižní asie mi přece neuteče,písemka je až 6. hodinu xD a narazila jsem na jeden,kde mě zaujal "zimní design":D spíš nápis "SERU NA ZIMNÍ LOOK" mě dostal úplně maximálně:D
bylo to tady na tom blogu → www.b-log.blog.cz
náhled je tady:

jako taky jsem si říkala že se na zimní look vyseru,zvlášť tenhle týden, vzhledem k mojí náladě, ale nějak nebyl čas a hlavně se mi nechce:D

Dopis Ježíškovi - formulář pro vás 2

30. listopadu 2008 v 18:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Non identifict work
S tím včerejším nejsem spokojená,tak jsem udělala ještě jeden. Ale taky se mi moc nelíbí:D Ale to už nechám na vás,jestli ho použijete;-) asi spíš ne,kouzlo nechávání dopisů za oknem je hezčí než něco posílat mailem:-) ale bohužel,nedostatek času nás nutí dělat zoufalé činy a jít dopředu:-)
hlavně to nevydávejte za svý jo?!


Cituji 75

30. listopadu 2008 v 13:28 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Cituji...
až je ztratíš,nebudeš mít pro co ráno vstát,na co se těšit,proč žít...Podle mě to je pravda...

Dopis Ježíškovi - formulář pro vás

29. listopadu 2008 v 19:15 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Non identifict work
Vzhledem k tomu, že mě táta už asi 2 nebo 3 týdny uhání,abych napsala Ježíškovi (chudák,asi se nedočká), rozhodla jsem se udělat opět "formulář". Posílám totiž dopis Ježíškovi mailem, mám totiž 100% jistotu,že si to Ježíšek přeče,hlavně u mamky;-)

letošní formulář je tady:pokud máte zájem o ten loňský,uznávám,je hezčí, tak ten najdete tady
Možná pak udělám ještě jeden:-)

Vánoční dess s Ashley

29. listopadu 2008 v 15:19 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Vyřízeno
výška záhlaví: 500 px
šířka stránky: 700 px
pozadí str. a menu: #B22327
okraje stránky: #0C8F59
písmo a odkazy: #0C8F59

záhlaví:
klikací ikonka:

On se ti tam normálně někdo dobejval!

29. listopadu 2008 v 13:50 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
Včera jsem ráno přišla do školy,na nultou. Jdu do "šatny",chci si vzít ze skříňky prezutí,ale zarazim se. MOJE SKŘÍŇKA BYLA PROMÁČKLÁ! Byla tam se mnou ještě Lenča a Jirka,jeden kluk ze čtvťáku. Dostali jsme neuvěřitelnej výtlem.
"Tak to zkus otevřít..." to Jirka dostal duchaplnej nápad... xD
zkusila jsem. jenže ona se horní část dvířek zasekla ve vnitř,takže jsme tam s tím lomcovali. A pěkně se nasmáli.
"To zkusíme něčím vypáčit... Hele,támhle jsou brusle!" Jo,patří mojí spolužačce a jsou tu už od února xD Jirka vzal brusly, její nůž zastrčil za dvířka a párkrát zabral. Nakonec to povolilo:D
"Jak se to jako může promáčknout??"
"Protože to jsou shitský skříňky, to stačí se takhle opřít... KUURVAAA... xD" Jirka se opřel,a promáčkl další skříňku... Ty vole takovej výtlem...:D
Šel kolem školník,tak jsem mu řekla že se mi promáčkla skříňka. Divil se,ale podíval se na to. Zjistil, že je to celý nějaký křivý a dokonce promáčknutý. Bodejď by nebylo,od brusle se to promáčkne snadno x)
"To je jako by se ti tam někdo dobejval..."
"Faaakt?" podařilo se mi vyloudit překvapivý tón a udržet smích,za to Lenča s Jirkou se lámali smíchy.
Zavřít skříňka taky nešla, propadla dovnitř xD Dala jsem školníkovi klíčky že m to spraví. donesl mi je ještě před hodinou, že to fakt vypadá že tam někdo lezl... Tak jsem předstírala úžas a totální nevědomost,třída,kterou už jsme stačily s Lenčou zasvětit, se dusila smíchy.
O velký přestávce jsem ještě potkala školníka jednou,v kanceláři. Nemá cenu něco předstírat a vymýšlet si,proč by někdo lezl zrovna do mojí skříňky,kde jsou boty,starý učebnice co jsem neprodala a nechtěli se mi nosit domu a tělocvik.
"Ono se to asi promáčklo jak jsme se to snažili otevřít..." Stejně jsem slyšela cosi o kamerách,že se budou instalovat ... xD
Tím ale .sranda nekončí..:D ta promáčknutá skříňka totiž byla kámoščiný kámošky:D ona je navíc v prváku,takže z toho byla dost vyplašená,zvlášť když se jí školník ptal,jestli to udělala ona:D
njn,aspoň nějaký vzrůšo,dlouho jsem se tak nezasmála:-)

Černá ovce třídy aneb cítím se jak vetřelec

28. listopadu 2008 v 20:29 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
i to se někdy stává... vezmu to zkráceně.hned ráno před první hodinou jsem se naposled ptala celý třídy, kdo by hrál na besídce Husa. žádná odpověď,jen Radan se zas začal hádat a říkat nepravdu. Tak jsem se zeptala ještě jedněch holek,týna že si to musí rozmyslet. od jedný holky jsem se ale dozvěděla, že Radan plánoval udělat něco abych o tom nevěděla. A Benji,to je ta co mě pomlouvala,že prej se ta scénka nelíbí, že chtějí něco vánočního. A proč mi to neřekne do očí,když se jí něco nelíbí?
Proto jsem se během hodiny rozmyslela. Tajně jsem doufala že tu roli Týna nevezme. A nevzala. Takže jsem v dějepise,kdy jsme měli třídní,zvedla ruku a řekla, že bych chtěla něco oznámit. A rovnou jsem si k tomu stoupla. Začala jsem mluvit a za chvíli by bylo slyšet špendlík. Ve třídě je nás 30. Scénka má v podstatě asi 3 role. Ale lidi se nenašli. Respektive, chybí hlavní postava. Moje oznámení přerostlo v ostrou hádku. Byla jsem vzteky bez sebe. Benji nakonec řekla, že chtějí něco vánočního. A taky řekla, že o tom vůbec nevěděla. což se trochu vylučuje,nemyslíte? A navíc se zapojovala do diskuze na spolužácích. Zastala se mě jenom Věrka,se kterou jsem to organizovala,třídní, a pak Vendy,moc se nemusíme,ale řekla že ona se o besídku nezajímá,protože nebude ve škole, ale ví o tom už asi 2 měsíce. Radan řekl,že jsem nechtěla aby tam hrál,přitom když jsem oznámila co se bude hrát,řekl,ať s ním nepočítáme. A moje reakce byla že s ním nikdo nepočítal právě z tohodle důvodu. Takže mi začal nadávat.
Pak jsme ještě začali řešit,kam pojedem na zahraniční praxi. Všichni řvali Slovensko,ale to podle mě není "zahraničí". Lubík s Jančou za mnou to dokonce dotáhli tak daleko,že mlátli do stolu. A mě ruply nervy. Otočila jsem se, zařvala na ně "Držte hubu!!!",oni překvapeně koukali,já se rychle otočila abych neviděla jejich reakci a vypadla na záchod,kde jsem strávila celou 5ti min. přestávku a trochu si pobrečela. Stane se. Vzhledem k tomu, že sedím vzadu, kde se nachází většina stoupenců Benji, připadám si lehce jako vetřelec, černá ovce.
Na semináři jsem měla pocit, že kámoška měla kromě mě rozhovor i s benji a že se benji nějak snažila a mluvila. tada ona jí vlastně Lenča napovídala. Chtěla jsem si o tom popovídat s Renatkou,ale někam chvátala takže jsme končili dřív.
dneska jsem třídní vysvětlila jak to všechno bylo,páč včera to nešlo. řekla mi že mě chápe že stojí na mojí straně. a že jsem moc aktivní,dělám spoustu věcí nad rámec svých povinností. Jinak dneska docela v pohodě.
Po vyučování jsem šla za Renatkou,jestli má chvíli čas. Což přeloženo znamená hodně času. Naštěstí měla. Začala s humorem,tak jsem jí vynadala, aby mluvila vážně,pak se diví, že si nerozumíme. Začala jsem s tím,že vim že jí s tím pořád otravuju. "Od toho tu přece jsem. Kdybych se po hodině zavřela, nemohla bych být učitelka." To je hezký:-) Je pravda, že moc lidí nepřídě, ale najdou se i takový. "A vyslechla byste i někoho jinýho?" otázka lehce mimo. Nekonečně dlouhá doba přemýšlení,ve skutečnosti pár sekund. "Mmmm... Jo." Byla jsem tam skoro 3/4 hodiny. Párkrát se mi zlomil hlas, ale hlavně jsem se vypovídala. Nějak jsme došly k tomu, že si ostatní myslí,nebo to občas řeknou, že se s Renatkou nějak moc bavim. A pak jsem jí řekla, že si Terezka myslí, že si jsme podobný, obě dvě takový živly. Koukala překvapeně,pousmála se,a vypadala na rozpacích.
Postěžovala jsem si na maminku,jak nemá čas ale že bych jí nevyměnila za nic na světě. Taky jsem mluvila o svém obráceném vnímání. I ona mi to řekla, že si to moc beru.
Na závěr jsem jí řekla,že ona taky moc pracuje,jelikož bude zítra celý den ve škole opravovat itineráře,a že jich je. Prý může, protože na ní nikdo nečeká,jelikož ona nemá "ty děti". a moje stupidní puberťácká reakce: "Nepovídejte?", což měla být narážka na to, jestli má přítele, chvilka trapného vyčkávání a závěr: "Já radši jdu..."
Tak jsem odešla a odsud jdu taky:-)

Design for Julinka201

28. listopadu 2008 v 16:51 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Vyřízeno
konečně mám hotovej další design:-)
doufám že je ve vánočních barvách a že sou tam ty správný postavy xD v diddlech se totiž moc nevyznám:-)

pokud ho budeš chtít nastavit,napiš na mail:-)


výška záhlaví: 500 px
šířka stránky: 700 px
pozadí stránky: #BDDDEA
písmo a odkazy: #47A3CA


Okraje stránky:
ikonka:

LaFee-Warum lyric + překlad - Proč

28. listopadu 2008 v 14:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Texty a překlady


morgens kurz nach acht
ráno krátce po osmé
habt ihr meinem traum
grausam kalt gemacht.
jste bezcitně zničily můj sen
hier steh ich ganz allein,
tady stojím docela sama
ich hab euch nichts getan
nic jsem vám neudělala
und fühl mich doch so schwach
a přesto se cítím tak slabá
und klein - allein
a malá-sama


Design for ♥Smiley♥

27. listopadu 2008 v 17:18 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Vyřízeno
něco mi říká že tohle není zrovna design jakej sis představovala...... ale třeba se ti aspon trochu líbí a dáš si ho na blog... a nebo taky ne.. i to se stává:-)

výška záhlaví: 500 px
šířka stránky: 700 px
pozadí str:#75E8FA
barva písma: #3A25C8

záhlaví:

Okraje stránky:
ikonka:

Cituji 74

27. listopadu 2008 v 14:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Cituji...
asi tak...

První sníh

27. listopadu 2008 v 10:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Já fotografka
když potřebujete vyčistit hlavu,je nejlepší se sebrat a jít ven a nic neřešit. maximálně jestli zapadnete do sněhu:-)
v úterý jsem vzala foták a šla ven,jen tak courat po polích. udělala jsem takový tradiční kolečko,asi tak na hodinku a když sem se vrátila,zjistila sem že sem na nic nemyslela. maximálně jestli ta fotka je dobrá a co bych měla ještě vyfotit. do učí sem si dala sluchátka a courala se ve sněhu a bylo mi jedno že sem celá mokrá:-)

Pokud chcete vidět všechny fotky, koukněte →sem

Když je člověk v prdeli, rozbrečí ho všechno

26. listopadu 2008 v 18:48 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
prostě, šli jsme na takovej dokument, Síla lidskosti. je to o pánovi co se jmenuje Wenton a před válkou zachránil 669 českých dětí,odvezl je do anglie. z těch dětí už jsou 70ti letý lidi,ale je to třeba premiér v anglii, nejlepší zahraniční reportér v usa a tak. bylo to strašně smutný,všichni jsme brečeli. byli tam vidět i fotky a články z novin a jeden titulek mě dostal. není to ani tak titulek,jako že to bylo dřív v německý hymně,ale ted už ne. znamená německo nade vše,jako že je nadřazený nad ostatní státy. a to mě rozbrečelo ještě víc,protože jsem si vzpoměla,jak jsme se o tom bavili v německu na tom kurzu.takže zase stýskání. celou cestu zpátky do školy jsem ještě měla oči plný slz. hlavně pak taky proto,že jsem terezce řekla všechno,o pomlouvání a dotazníkách a málem jsem u toho brečela. a pak jsem ještě brečela na španělštině ale to je fuk.
prostě jsem v prdeli. dneska si mě třídní zavolala a ptala se jestli mi nic není,že poslední dva tři dny jsem nějaká pobledlá,hlavně včera a jestli nejsem nemocná. asi mě to všechno sebralo víc než jsem si myslela...


Jak jsem "skládala" itinerář

26. listopadu 2008 v 13:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Já fotografka
itinerář obsahuje vše,co průvodce na zájezdě říká,ale i program,čas. harmonogram a tak.
a takhle to vypadalo u segry v pokoji když jsem si to tam rozložila. foták nezabral všechno:D

x

a takhle už to vypadalo složený,tady jsou fotky některých stránek:
x x

Nestíhám,nesvačím,nestihnu to nespím

26. listopadu 2008 v 6:59 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
takže jenom v rychlosti:D
včera na tom semináři... díky všem co mi drželi palce. přežila sem. ale benji hned: ježiš co ty tady děláš? a holky z béčka si hned něco začaly povídat,jako "Ježiš co to je?" a "to ani nebudu komentovat" a Benji hned posílala Lenče psaníčko. ale přežila sem, učitelce sem řekla že chodit budu.
Pak jsem to byla říct Renatce,že s ní chci mluvit ale někde kde nejsou lidi. Ona to taky vidí jednoduše. mám se na ně vykašlat, oni sou blbý. je to moje právo tam chodit a když se mi chce stávat, tak tam mám chodit. taky že budu.
mamka poslala do školy takový dotazníčky co potřebuje vyplnit k jednomu projektu,o evropě. tu učitelku totiž zná. a včera sme je dělali. a já zas musela mlčet, nemohla sem říct že to dělala mamka,nemohla jsem odpovědět když se někdo ptal na co to je. nemohla sem jím říct at drži hubu když nadávali co to je za blbost.
odpoledne jsem přišla domu,napsala renatce mail páč sem si potřebovala ulevit, mamka mi řekla že se mám na všehny vykašlat a kritizovat taky.
pak sem vzala foták a šla ven,asi na hodinu. pak jsem hned sedla ke kompu že vytisku itinerář a dodělám to. o půl osmý sem šla do kauflandu pro šanon,ještě že nikdo nebyl doma,jenom segra. navíc jsem to dělala až skoro do 12! takže matika měla smůlu,písemka nepísemka. do postele jsem se dostala až o půl 1 lehce mrtvá páč mě vzhůru držel pocit z dobře vykonané práce:D
ráno jsem vstala o půl hodiny dřív abych se koukla na matiku.
dneska se tu snad zastavím,musím dělat referát a naučit se ho.
jo zase sem měla včera ve škole notebook a připojila sem se na bezdrátovou sít co tam máme ale lehce sem si to rozhasila a ted ráno mi to nefakčilo ale odpoledne jo:D
to pak musim zpravit:D
jdu vám něco nastavit abyste se tu nenudilli něž ve 4 přídu že školy:D

Cituji 73

25. listopadu 2008 v 14:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Cituji...
souhlasim... ono chodit a užirat se tím proč jsem neudělala tohle a neřekla tohle je snad horší než si vyčítat že sem něco udělala...

Těšíte se na Vánoce?

24. listopadu 2008 v 18:00 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Ankety
Těšíte se nebo ne? Už plánujete co upečete za cukroví,co komu koupíte za dárek? moje kámoška už má dva týdny hotový seznam cukrový:D
a jaký máte názor na vánoce? pište,sem zvědavá:D


Když vám spolužačka bodne kudlu do zad aneb nejupřímnější holka nic neřekne

24. listopadu 2008 v 17:32 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
asi takhle: v učku mi na lavici přistál papírek od Lenči. že půjde za chvíli na záchod a že za ní mám přijít. Když jsem tam přišla, tak Lenča spustila: "Hele mě to je jedno,klidně si na ten seminář choď když si myslíš že ti to k něčemu bude, ale musim ti něco říct..." "Někdo" o mě prostě nemluví hezky. Když učitelka něco řekne, hned vim co mám dělat, jenže ostatním holkám to dýl šrotuje, takže musim počkat, až jim to došrotuje a být o 3 věty napřed a počkat až jim to učitelka řekne jinak a když to ani pak nepochopí, pak jim napovědět nebo to říct za ně. Prostě když to řeknu hned, je to pak nebaví a mají pocit že to je zbytečný. Už takhle se o mě baví a když ještě budu chodit na ten seminář... Nevim sice kdo to říká,ale tušim. "A kdo to říká? Benji?" - "To je jedno kdo." hmm takže jo. ta nejúpřímější holka ze třídy mě bude za zádama pomlouvat... to sme to dopracovali...

Vyžebrala jsem na tátovi na zítřek omluvenku na tělák. Berem s kámoškou do školy notebook a budem dodělávat itinerář (já už ho mám) ale hlavně s jinou kámoškou psát scénář na besídku:D

tak já se valim učit, nestíhám:D

ráno jdu na ten seminář z němčiny,tak doufám že mě nebudou pomlouvat nahlas...:-)

Winter is here design

24. listopadu 2008 v 0:15 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Oblečky blogu
Tak jako na mnoha místech ČR přes noc nasněží, u mě přes noc nasněžil nový design:-)
Ten letní se moc nehodí když venku padá sníh a tak i když se mi meloun moc líbil, změnila jsem ho:-) a navíc mě ta červená barva trochu vytáčela,asi proto že to je barva hněvu. ta modrá je taková uklidňující:-)

Obrázek jsem našla na googlu,přidala přechod na stránku a text. jsem skoro maximálně spokojená:-) ještě ale musim dodělat ikonku:-)


Tak co, líbí se vám?
Edited 0:26
Ikonka:

Es Weihnachtet! Christmas are coming! Vánoce přícházejí!

23. listopadu 2008 v 19:09 | FaBuLoUs ShAnNeN |  Když neudržím jazyk za zuby
ano,uznávám,že to je předčasné. vlastně není. příští neděli už je advent. těšíte se? ještě minulý pondělí jsem byla alergická na všechny reklamy,obrázky a všechno spojenýho s vánocema. v pátek začalo sněžit,ve škole sme si na mým notebooku pouštěli vánoční písničky a mě to nepustilo:D znova poslouchám Last Christmas:D
včera na tom dni otevřených dveří... bylo to super. do rána napadl sníh takže sem se brodila v lodičkách:D pak když sem šla ke školní bráně ještě se zástupkyní,tak ona na mě: "teda Lucí, chudáci lodičky:D" Pomáhala sem Renatce nachystat třídu. teda napřed sme musely umýt lavice. "nechce se vám?" - "i kdyby se mi nechtělo tak mě k tomu stejně donutíte." xD nanosily sme tam s holkama itineráře,i maturitní,různý knižky a provodce ( "hele korsika, to vypadá dobře co?" - "a ještě austrálie!") takhle se lákaj lidi:D
při čekání na první návštěvníky jsme si zahráli na maturitu. zástupkyně zkoušela jednoho kluka ze čtvrtáku:D sranda:D

http://th02.deviantart.com/fs23/300W/i/2007/336/d/6/Christmas_Decoration_16_by_ALP_Stock.jpg

já sem prováděla jenom 2x. nějakou holku s tatínkem kterej vypadal že už chce jít pryč:D dovedla jsem je do každý třídy kde jim učitel něco řekl. když jsme přišli do třídy kde byl cesťák,děják a zemák,tudíž Renatka se Suchou,tak ne že by začaly mluvit. "Budete něco říkat nebo to mám říct já?" Vložila se do toho Suchá s dotazem jestli na cesták nebo na práva. "Tak vám k tomu řekně něco tady paní učitelka na cestovní ruch." jo, hovno. Renatka to řekla asi třema větama. pak zas ve fitku,dělala sem posunky na toho učitele. a on "Co na mě ukazuješ?" - "No jestli budete něco říkat nebo ne?" další skupinka byla segra a její spolužačky + jeden kluk ale to je to samý:D jako nejvíc sem nemohla když jim renatka vysvětlovala to s itinerářem a suchá pak že na netu sou fotky z praxí. musela sem se začít tlemit:D "Proč se směješ? sou tam nějaký blbý fotky?" tak sem musela s pravdou ven,že to je segra:D další učitelka na učko si z nás udělala srandu: "ste si podobný,nejste si podobný?.. nejste." - "ale jo,to je moje segra." - "Já vim,znám jí z autobusu xD"
http://th02.deviantart.com/fs23/300W/i/2007/336/d/6/Christmas_Decoration_16_by_ALP_Stock.jpg
mezi tím jsem si chodila pokecat za Renatkou. nevim o čem jsme se to bavily ale vim že sem jí řekla "To jste hodná" a ona "Jo?? vždyť mě furt jenom kritizujete" nebo tak něco. "To není pravda!" - "Já vim,to je sranda". a pak: "Už moc filozofujete, už běžte pryč!" lol "tak já jdu no!"
dole jsem narazila na jinou učitelku,tu,co měla nastarosti vybírání němčinářů na to provázení. A začala se mi omlouvat! že jí to Renatka řekla. asi 100 x se mi omluvila že na mě zapoměla. drsný:D ale musela jsem si to vyřídit s Renatkou. asi 15 minut jsem čekala než se vykecala s nějakou ženskou. pak s ní šla do kabinetu. odchytla jsem jí na chodbě, kde kromě tý ženský a její dcery stály ještě holky. zastoupila sem jí cestu a spustila sem: "PROČ... " a najednou všichni ztichly. rozhlídla sem se a šla radši do třídy. proč jí to vykládala? "Protože mě to mrzelo že vás nevybrala." fajn. a řekla jí i o tý maturitě.a jestli by šlo abych chodila na maturitní seminář co maj němčináři. tak sme si to šla domluvit,tam sem ztrávila asi půl hodiny:D
všechno vám vyprávět nebudu,jednak by to nemělo návaznost a jednak by to mohlo být zavádějící:D ne to ne,ale nepochopili byste to,je to na dlouho,tak příště:-)
jinak už jsem dodělala itinerář,včera u babičky jsem si s tím vyhrála,co se úvodu a nadpisů týká,trocha grafiky,spíš podvádění:D
http://th02.deviantart.com/fs23/300W/i/2007/336/d/6/Christmas_Decoration_16_by_ALP_Stock.jpg
a dneska jsem celý dopoledne ležela,u babičky, bylo mi totiž neskutečně blbě,bolelo mě břicho. ani sem nejedla a nemohla skoro ani chodit,celá sem se klepala:D a pak cesta autem... podařilo se mi spát od Tábora až do Pelhřimova:D a pak mě to přešlo. vždycky se z toho potřebuju vyspat.
ted jdu na referáty do češtiny a filozofie:D
Adios:-)