Květen 2009

Elita ŠECRu

31. května 2009 v 11:25 | Slečna Zvědavá |  Non identifict work
Vim že vás tohle asi zajímat nebude,páč je to docela dlouhý (skoro deset minut!), ale stejně to sem dám. Je to video (kdo by to by řekl že), dělala jsem ho minulý týden páč se mi nechtělo učit. Je to z fotek od začátku prváku až do dne před tím, než jsem to dělala,teda do korunovace na čtvrťáky. Nevím kolik to je fotek a ani nevím,kolik jsem jich nakonec vymazala,protože jsem to potřebovala dostat pod deset minut, aby se to vešlo na youtube. Tohle je teda kratší verze.
Tak jestli chcete, můžete se na to podívat:-)


Cituji 105

30. května 2009 v 16:15 | Slečna Zvědavá |  Cituji...

Kdo píše o půlnoci smsky?

30. května 2009 v 0:41 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Jen by mě zajímalo,kdo píše o půlnoci zprávy? Mám několik vysvětlení.. Noc je tajemná,tmavá,je v ní "soukromí". Proto o půlnoci píšou ti, co se bojí to říct ve dne,protože mají naději,že dotyčný/á budou v noci spát a neodpoví hned. Pak ti, co píšou něco koketního,lechtivýho. A třetí kategorie, ti, co jsou opilí. Ale jak si mám z těhle typů vybrat,když ta smska zapadá v podstatě do všech kategorií? Jo,do nějaký ne stylem,ale obsahem,do jiný zas naopak.
Oh got. What the hell does it mean?

Flowers

29. května 2009 v 15:19 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Don't copy without sourceJsem řidička:D

29. května 2009 v 13:33 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Ano ano, na potřetí se mi to povedlo,mám řidičák:D V pondělí si jdu podat žádost:D Ne že bych jela úplně vzorově, ale co:D Prej: "Vy stejně asi ještě nebudete jezdit sama co?" Ne, to fakt ne:D Nebo taky: "Vy se na mě tváříte, jako kdybyste tu měla omdlít.." Ne,jenom jsem se bála rozsudku:D "Tak já vám tam napíšu, že jste prospěla..." Uáááááááá:D "Co říká pan učitel na ty minulý kondičky?" Uch..polilo mě horko,páč včera to bylo děsný. "Ale jo, dobrý..." Cože? Špatně slyšim?:D Lol:D Hlavně pomalu do zatáček, ne jak dneska...:D Donuťte tatku ať s váma jezdí...:D Bože:D Jo a tátu jsem potkala na jednom přechodě, mě málem kleplo když jsem ho tam viděla:D A on celej vytlemenej když mě viděl:D
Pak jsem šla koupit Terezce dárek a pak že se stavim ještě v cestovce kde sem měla praxi,říct jim tu novinu páč sem to slíbila. Dostala jsem kafe a vodu,ať se vydejchám:D A pak jsme tam kecaly docela dlouho.. Takže mám skluz v učení textu... A teď umírám hlady:D Tak já si jdu něco ukuchtit:D
Čest a sláva:D

Design: Summer time

27. května 2009 v 20:44 | Slečna Zvědavá |  Oblečky blogu
Stálý návštěvníci poznali,že na fotce jsem já:D Je to při opalování, kdy jsem pak fotila kytičky a vyfotila i sebe:D


Co jsem komu udělala?Nic,ale zmokni a projdi se.

27. května 2009 v 15:02 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Dneska to měl být pohodový den,domů jsem měla přijít brzo. Vstala jsem v 6:50,praxe mě dneska nečekala,heč. Autobusem jsem měla jet do školy. Času jsem měla dost,jenže jsem se zapoměla,takže nic. Mamka mi už předtím říkala že mě odveze,ale nechtěla jsem. Nakonec musela.Ale potkaly jsme můj autobus,takže mě vyhodila kauflandu. Autobus jel o pět minut později, byla zácpa a kontrolovala revizorka. Já jsem se nervovala abych nepřijela pozdě,páč na mě měla čekat spolužačka a měly jsme jít psát z matiky. Stihla jsem to,ještě jsem čekala. Moc se spolu nebavíme, ale přišla ke mě celá rozzářená, že se jí povedlo napsat fráninu. Tak teď ta matika... Napřed mi dala blbý zadání,na jinou látku. A byla protivná. Za chviličku jsme to měla napsaný. Divný. Mezitím jsem vyslechla rozhovor Renatky,manželky ředitele a tý tý,nevim co plní za fce:D Teda podle hlasu to konstatuju,ale Renatku nejde přeslechnout:D Bavily se o jedný prvačce, co šla na Vranov, už je tam týden a ještě neumí texty,ani se před odjezdem nenechala vyzkoušet,jako pokaždý. Trubka. Pak jsme s Renatkou opravily můj úkol. Myslim že mě chválila až moc, zase ty stejný chyby, nakopalala bych si. Hlavně že pluswquamperfektum jsem měla dobře:P A že jsem u toho koukala do sešitu je fuk. Ze školy jsem šla asi ve tři čtvrtě na devět. Super čas. Šla jsem do autoškoly zaplatit jízdy,pak do City Parku,dala jsem si longra a četla si texty a pak jsem šla na hradby a tam jsem se učila. Ve třičtvrtě na jedenáct jsem usoudila že pojedu domu. Vystoupím z busu a uvědomím si,že páč mě vezla mamka,nevzala jsem si klíče.Tak jsem volala dědovi. Haha,děda je v Praze. Tak jsme volala tátovi. "Tak si pro ně pojď, já teď nemůžu pryč." Jak debil jsem zas letěla na druhej konec města. Vyběhla jsem do třetího patra,chvílí tam seděla, odkoktala jsem mu text co jsem se naučila a letěla domů. Skoro hodinu jsem spala. A teď tady zase ztrácím čas... Padám si opakovat to,co jsem se už "naučila" xD

Pohoda, klídek,opalování, válení ...

25. května 2009 v 20:11 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Jak bylo ve škole zlatíčka? Předpokládám že nic moc, venku vedro k padnutí, uzavírání známek... ach vy chudáčci:D Řeknu vám svůj dnešní program jo? xD Ne že bych chtěla provokovat:D Vstala jsem ve 3/4 na osm, umyla si hlavu,v klidu se najedla a jela na město do cestovky,kde mám praxi. Tam jsem byla asi hodinu,lepila jsem nálepky na katalogy. Když mě propustily, se slovy že na zítra si nachystají pro mě víc práce, jen tak z nudy jsem šla obejít nějaký obchody, ale kupovat jsem nic nechtěla. Domu jsem přišla před 11, chvíli jsem na icq kecala s Martinkou a Terezkou a pak se učila text na zámek, myslim že umím první místnost. Pak jsme šla obědvat,dokoukala jsem u toho Chůvu k pohledání,až do posledního dílu:'-( A pak jsem se šla ven opalovat,dvakrát jsem si přečetla začátek další místnosti a pak jsem si četla,šla domu,ven a jen tak ležela,dovnitř,počítala jsem pár příkladů z matiky, radila se s Terkou která to stejně nevěděla a pak jsem šla žehlit a konečně jsem se koukla na Without a Trace a Cold Case z minulýho týdne. Teď přemýšlím ještě nad němčinou,ale asi se k ní nedostanu:) A zítra podobnej program:) Učit se,učit se, učit se. Ve středu bude změna,jedu si do školy napsat písemku,ve čtvrtek taky malá změna a v pátek docela velká. No nic. Těším se na pondělí, pojedu za Martinkou a když bude hezky a budou tam oba dva koníčci,tak budeme jezdit. Doufám! A taky musim vymyslet nějaký dárek pro Terku k narozeninám, v pondělí tam pak taky bude a kvůli mě přijede dřív a já dýl odjedu,pokud to nebude vadit:) No nic, třeba se ještě do něčeho dám:)

Pasování na čtvrťáky - videa

24. května 2009 v 12:42 | Slečna Zvědavá |  Non identifict work
Abyste viděli, jak se došlo k tomu, že jsme vypadali jako mlynáři, by i hůř, ukážu vám videa:D
Na tom prvním je konec jednoho pasování a celý druhý. Nesmělo se utíkat, protože pak bysme to schytali víc a tu buchtu co nám dávali jsme si museli ukousnout a to sníst.


A tady už je závěrečná písnička. Nestihla jsem začátek :(


Schuljahrende,oslava,nevolnost

23. května 2009 v 20:24 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Tak by se to dalo shrnout. Jasně,oficiálně školní rok ještě nekončí,jenže já už do školy půjdu jen ve středu napsat si písemku na permutace a jestli se mi to povede,budu mít lepší známku na vysvědčení. Už mě čeká jen praxe a válení,takže jsem se dneska segře pěkně vysmála s tím, že už mám prázdniny.
Večer jsme šly s Jančou slavit. Sešly jsme se v osm na městě a šly do parku, tam jsme vypily čokoládovej likér, pokecaly, potkaly jsme sestřenky bývalou spolužačku, kterou jsem neviděla už víc jak rok a pak jsme šly do jedný herny, kde Janči kámoš dělá barmana. Byly jsme tam samy xD Daly jsme si pivo a pak napůl rum s kolou,cigáro a dělaly blbosti. Pak přišly ještě další Janči kámoši a s jedním jsme šli na diskotéku do Pejra. Jeho tam ovšem nepustili xD Tam jsme pily,tancovaly a to by stačilo:D Když ze mě začal vyprchávat alkohol,šla jsem domů a odmítla odvoz. Hlavně že mamka ať nechodim sama pěšky:D Tak jsem šla, byla jsem doma rychle, převlíkla se do pyžama,odlíčila se a šla se nahlásit mamce. Byli 4 hodiny ráno:D Vzbudila jsem se kolem půl 11 a myslela jsem že umřu. Postupně se to zlepšilo.
Před chvíli si mě na facebooku přidal jeden kluk. Toho bych ještě snesla,ale radši jsem to ještě nechala být,jenže si mě přidal i další. A toho už nerozdejchám. Takže ignor. Už nikdy nepůjdu opilá na diskotéku. Fuj.

Tuhle fotku můžu publikovat. Je to z toho parku.

http://img2.rajce.idnes.cz/d2/2/2037/2037400_328c036979521a18de20a3844622e210/images/IMG_9111.JPG

Voda, ocet, mouka = pasování na čtvrťáky

22. května 2009 v 14:48 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Poslední zvonění,pasování na čtvrťáky.To znamená, že páč jsme měli nultou,přišli jsme do školy radši už ve třičtvrtě na sedm, ale škola stejně byla ještě zamčená:D Během tý nultý nám vletěli do třídy čtvrťáci a když nás viděli jak se učíme, zase vycouvali, ale Renatka nevybadala, že by jim případně bránila... Mrška! Hned jak skončila hodina, začali jsme se rychle převlíkat do oblečení na tělák a Renatka na nás užasle koukala: "Vy se fakt převlíkáte jo?" Jo,víme proč. A navíc jsme stejně měli tělák xD Učitelka si spletla týden takže myslela že má volno, ale pak zjistila že nemá, tak nám po školníkovi vzkázala že příde později,což nám nevadilo, my jsme se zabarikádovaly ve třídě a děsili se a smáli se těm,co museli projít do školy přes čtvrťáky. Ještě za náma došlo pár lidí ze 4.A páč chtěli seznam lidí,co tam dneska je. Tak jsem jim ho napsala,postupně se doplňoval a nakonec nás bylo asi 16 xD V těláku jsem stála uprostřed fitka s basebolovou pálkou a učitelka na mě: "Lucko oni ještě nejdou,zatím jsou nahoře, klidně si tu pálku můžeš odložit," xD Pak za náma teda došli a že máme jít okamžitě ven. Povedlo se mi je všechny vyhnat a s hrůzou jsme koukali na tu řadu, kterou jsme měli projít. Z listiny nám přečetli pokyny, že máme projít,pokleknout na pravé koleno a budeme pasováni. A kdo poběží, schytá to víc:D Šla jsem druhá a samozřejmě, reflex, běžela jsem:D Takže mě pěkně došla Kristýna, řekla mi, že předtím říkala ať neběžíme a nasypala na mě další dávku mouky:D Cestou totiž stříkali vodu,ocet a házeli mouku. Na konci jsme museli sníst kousek buchty,podmínka byla kousnout si a spolknout to, zbytek sem odhodila do vedlejšího autosalonu:D Všichni se smáli, když viděli můj obličej, myslim že jsem dopadla nejhůř:D Pak jsme se společně vyfotili tak to sem dám:) Docela dlouho nám trvalo, než jsme ze sebe dostali to těsto:D a pak si napsali písemku z angliny, za opadávání mouky na lavici a výrazného smradu octa:D Na další hodinu jsme nešli, teda někdo, zůstali jsme ve třídě, psali si tahák a vymýšleli, co uděláme příští rok a taky něco na tablo. Ještě nám tam jednou vlítli, tentokrát 4.B a stříkali něco strašně smradlavýho, zvedl se mi žaludek :-/ No nic, prostě sranda, těšte se na příští rok:D

http://img1.rajce.idnes.cz/d1/2/2033/2033963_e5a4b38aef5854ca76cdf7377655a930/images/IMG_9092.JPG

Tak snad abych vám zas povyprávěla, kolik toho mám a jak na to seru:D

20. května 2009 v 20:00 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Všimli jste si, jak se pořád chlubím tím,kolik toho mám?:) S tím ale nic nenadělám a ani se mi nechce:) Z matiky budu mít na vysvědčení za 4. Jako kdybych chtěla a odskočila si příští týden z praxe nebo ten další od opalování a došla si napsast permutace a dostala nejhůř 2/3, tak mi to víde na trojku... Jenže já nevím:D Za tímto účelem jsem včera psala jednu opravku dostala jsem 3... potřebovala jsem dostat nejhůř 2... Neva no xD Měla jsem být zkoušená ze španělštiny,protože to mám mezi 1 a 2. Všichni jsme si myslely, že jen tak blafuje, zeptá se mě třeba jak se mám a kolik je hodin a něco primitivního a dá mi jedničku. Jo houby xD Dala mi papír a piš...Chvíli jsem do toho vejrala, pak řekla ať zkusim ustně,tak jsem řekla jedno slovíčko a pak že to nemá cenu. Tak řekla ať to doma napíšu a donesu jí to,musí to být ovšem úplně bez chyby xD
Teď bych se měla učit čj... nechce se mi,stejně mi to známku neovlivní,aspoň myslim. Napíšu nějakej tahák a je to. V pátek píšem z angliny, lekce formou samostudia,na to se učit nemusím,jen si pak ráno udělám ty cvičení co jsme měli a pohoda xD Pak ovšem píšem ze zemáku na střední ameriku..Tam na to taky seru,stejně mi dá na vysvědčení dvojku tak co.
Taky jsme se s Lenčou dneska ptaly Renatky co nám dá na vysvědčení. Lenče řekla v pohodě jedničku a když koukala na mě, tak že tam mám mínus z minulýho pololetí (průměr sem měla 1,5 a jedničku mi dala za docházku na nepovinnou hodinu) a pak na to koukala (moje známky: 1/2,1,1podtržená,měla jsem příspěvek,odevzdala deník praxe a ani jednou jsem nechyběla ani na tom nepovinným) a pak řekla že dvojku z toho neudělá no. Navíc mám lepší známky jak Lenča.. Brala bych to jako dobrej vtip,ale to by už skoro týden nesměla tvářit jako kakabus. Terezce to uzavřela bez mrknutí oka,a to ani neměla příspěvek! A já ze srandy že to je samozřejmě za pět a ona pak kdy
ž jsme odcházely tak takový že kdo umí ten umí... Trubka to je!
Taky jsme s Jančou skákaly zase z okna.. včera jsem jí ukazovala animaci z Paříže,kdy jsem fotila sekvenčním snímáním jak skákali a chodili a je to vtipný,tak jsme se domluvily že nafotíme skok z okna. Vyskočila jsem první a čekala na Jančku,jenže ona se bála... podotýkám, že třídu máme v přízemí a je to asi metr na zem:D Asi pět minut seděla v okně že se bojí,pak se ostatním povedlo jí strčit a zavřít okno,takže se tam držela dalších pět minut na parapetu a pak pomalinku skočila, což už bylo asi půl metru:D Až to zpracuju, tak vám to ukážu:D A v pátek jdem asi snad slavit konec školního roku *yahoo* No nic,ještě se radši kouknu na tu češtinu a nějakej ten taháček napíšu:)

Yo estudio,estudio y estudio xD

19. května 2009 v 20:47 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Kecám:D jako vždy:D Jenom mám prostě ve španělštině nerozhodně známku,protože jsem začala dělat úkoly víc sama než abych to opisovala. A soulasila jsem s tím že se nechám vyzkoušet na nějaký cvičení z učebnice. Teď si řeknete, že se to můžu naučit zpaměti. To můžu,ale muselo by mi to něco říkat,nesměla bych mít důležitější písemky a hlavně čas a muselo by se mi chtít. Takže jsem si doplnila cvičení podle klíče a zítra si to budu číst:D Před chvílí jsem si vybarvila češtinu a asi se dám na slohovku z němčiny. nevim no,nic moc mě nenapadá:D Ve škole pohoda, je nás tam asi tak 16, druhá půlka je na praxi:D Což mi připomíná že bych se měla učit text, ale nějak nestíhám,takže až příští týden,to mám praxi v cestovce a ten další jsem pak doma *yahoo* To se budu opalovat (doufám) a pojedu za Martinkou a chtěla bych se svíst na koníčkách a taky musíme s Kiki zajet do Hradce a tohle a támhle to:D
Tak ¡Chao amigos!

Little sweet princess

19. května 2009 v 16:11 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Sice už je to starší fotka,skoro měsíc xD ale mě se docela líbí:)


Thoughts in avatars

18. května 2009 v 20:16 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Dnes vám budu vyprávět v avatarech, které jsem si vypůjčila od Amber.

Všechno co ve mě je, jsou jenomStrašně ráda se směju a spiklenecky mrkám při těch vzácnýchMilujuale mám v sobě tolikObčas mě chytne nějakáa z toho všeho jsem děsně.


Tak předpokládám že jste se z tohodle nic nedozvěděli:D já taky ne:D

Cituji 104

17. května 2009 v 16:37 | Slečna Zvědavá |  Cituji...
Protože když nebudeme zapomínat ty ošklivé věci,nebudeme se smát a radovat

Zoufalý pocit toho,že to najednou zas nebudu já,kdo má všechno na starosti

16. května 2009 v 9:02 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Tímhle článkem možná hodně riskuju. Ale už je mi to jedno. Už nesnesu ten pocit, musí to ven. Nevím, jak moc se to stává vám či někomu ve vašem okolí. Ale aspoň jednou se to každýmu stalo, že jo? Určitě máte pocit, že něco musíete udělat jenom vy, že nikdo jinej to nesvede tak, jako vy. A nad tím vším ještě převažuje pocit, že to chcete udělat vy, protože vy chcete být ta důležitá osoba, vy chcete být prostředník mezí těma všema, zařídit veškerou komunikaci. A najednou vám to má "sebrat" vaše kamarádka, která se do toho už předtím srala a snažila se do toho vetřít a "ukořistit" co nejvíc práce, protože jednak z toho bude mít prospěch a jednak ona je přece lepší a zodpovědnější? Prostě nejlepší? Možná to všechno je jen můj výmysl, jenže já se obávám že není.

Jak se ty pocity rychle mění...

14. května 2009 v 20:23 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Dneska už asi nemám ani jeden z těch pocitů, co jsem měla v pondělí... Vlastně nevím, o čem chci dneska psát. O tom, jak bude zítra bitka, protože přijde Pan Nebojte-na-všem-se-domluvíme-a-všechno-se-stihne-v-čas-ikdyž-zatím-nic-není, čímž myslim jednoho průvodce, se kterým máme jet na zájezd? Ne, budu si šetřit nervy na zítra, budu je potřebovat. Nebo o tom, jak se 3.A chce opět bouřit a stávkovat, že nepojede na praxi, tak se bude vyhlašovat náhradní? Stejně k tom nedojde, protože to jsou lenoši líní. Ještě nevím, na kterou stranu se připojím. Jsem ochotná zaplati 6200 Kč za praxi ve Švýcarsku, která bude trvat od pondělí v noci kdy vyjedeme až do pátku do noci, kdy přijedeme? To je za ty prachy trochu málo ne? Nebo budu stávkovat a pojede se na náhradní praxi po ČR či SR? Znamenalo by to celý si to zařídit, dopravu, ubytování,všechno. Nebyl by to problém, jenže od pondělí nás je ve tříde půlka,jedou na praxi, a po 3 týdnech se vyměníme, takže by se to blbě organizovalo... Navíc když to někdo dělá tím stylem Mám-na-slovensku-mámu-a-bráchu-budem-bydlet-u-něj-na-chatě, tak haha.
Nezajímáte se někdo náhodou o auru? Potřebovala bych něco vysvětlit...Spíše jsem lehce skeptická...


Design: Sama (?)

14. května 2009 v 20:03 | Slečna Zvědavá |  Oblečky blogu

Ten názem možná není nejvhodnější,ale když jsem na to těd koukala, napadlo mě to, jak tam tak ležím zkroucená na těch schodech,je tam vidět ta zeď... Chtěla jsem původně jiný barvy,ale líbí se mi ta fotka a s tou nic neudělám:D

Nacházím se ve své vlastní otupělosti

12. května 2009 v 20:07 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Tento blog už dávno není anonymní. Můžu si za to sama. V honbě za velkou návštěvnost a v touze mít co nejlepší blog jsem svojí adresu dávala všude možně. Nevadilo mi, že jí mají i moji spolužáci. Nebyl důvod, aby mi to vadilo. Ale tak jako já blog prošel "vývojem" a od pubertálního kopírování všemožných článků došel až sem, kdy je pouze o mě, kdy mě nebaví přidávat, ale z nudy klikám každou chvíli na tlačítko aktualizovat, jestli náhodou někdo nenapsal nějaký komentář. Jsem znuděná vlastním životem, ráda se utápím ve svých smutcích a nemám zájem dostávat se ze svých občasných a malých depresí. Můžu si za ně sama, tak co. Stejně se v tom vyžívám. Adresu svého blogu jsem dala i svým "nejlepším kamarádkám". Že tu jsou vozovky neznamená, že je nemám ráda a nejsem jim dostatečně vděčná. Jen tak nějak už vím, že to, co jsem si vysnila a vyfantazírovala, není skutečnost, ale fikce. Když jsem jim svůj blog ukazovala, nenapadlo mě, že bych tam mohla mít něco, co bych před nima chtěla tajit. Jenže, všechno se mění. Ráda bych tu napsala své rozporuplné pocity, jenže zase si říkám, že nemusí vědět všechno. Jich se to netýká tak co. Ale je pravda, že dneska jsem učinila pokus se o své pocity podělit. Výsledek je takovej, že já mám "pořád ze všeho divnej pocit". To jsem neřekla já. Nevadí mi to, vím to. Jsem šáhlá. Mysl mi zatemňuje ten fantasy svět, co se rozmáhá všude kolem a okolnosti mě stále více nutí věřit kartám, horoskopům a hlavně tomu, že některé osoby, řekněme jedna konkrétní osoba, mě zná víc než se znám já, ví líp, jak se rozhodnu, co udělám a to se vlastně ani neznáme. Zajímavé je, že mě to neznepokojuje. Jen bych si o tom chtěla popovídat, o všech těch minulých životech, andělíčcích, aurách a horoskopech a určitě i dalších věcech. V hlavě mi pořád zní několik vět: "... jen jsem vám ukázala, kam patříte." V té chvíli mi to přišlo jako největší hovadina pod sluncem, ale čím dál víc to nabývá významu. A co tohle? "Stejně jste se už dávno rozhodla pro Berlín, tak nevím,co řešíte." Ano, rozhodla, kdesi hluboko uvnitř, ale v podstatě jsem o tom ještě nebyla přesvědčená. A mohla bych pokračovat dalšíma a dalšíma věcma,ale opakovala bych se a nechci být konkrétní. Měla bych míň číst. Alespoň fantasy. Hmm, teď to čtu vlastně asi po roce,možná delší době, tak nevim, co kecám. Ale každá knížka, kterou jsem za posledních 6 měsíců vzala do ruky, se nějakým způsobem vztahuje na moji situaci... A co všechny ty sny a pocity blízkosti lidí, které jsem několik dní neviděla? A má cenu pokračovat v tomlhe výčtu? Nemá. Neulevím si a nikdo to číst nebude. Bylo by mi líp, kdybych se na tom pitomým "áj sík jů" nechovala jako koketa...Nebylo by mi líp, jen bych měla o jeden divný pocit míň a nemusela bych se plížit po chodbách a rozhlížet se kolem jak šílenec...