Září 2009

Am I really obsessed? Well, to be honest...

30. září 2009 v 17:04 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
... ich glaube das nicht. Wenn man wirklich besessen ist, dann will er über jemandem alles wissen. Nicht nur etwas, wirklich alles. Er vervolge die Person, immer mit ihr will er sein... usw. Das mache ich nicht. Na ja, ich weiss, vielleicht spreche ich seeehr oft von ihr, aber das heisst doch nix.
Und zu alles, das ist nicht nur meine Fehle, dass ich über sie spreche. DU machst das auch. Ich hab keine dumme Ideen wie du hast! Ich sage doch nicht, dass sie in einer Höle wohnt, dass sie eine Hexe ist und ihr Freund ein Fantomas oder so ist. So WER ist nicht in Ordnung? Hä? Du, du Schlampe...
Das musstest du nicht sagen... Das alles war nur schlechte Witz und du hast das nicht verstanden.
Dein Problem, nicht mein.
Alles ist Scheiße. Ich hab keine Ahnung, warum ich das alles hier schreibe. Das ist doch sinlos...
Na ich gehe schon, ich sollte lieber lernen...

Miláčkové moji milí, tenhle článek nemá absolutně žádnej smysl, je to jen ztráta času, takže je zbytečné hledat slovníky, i když to by nikdo asi neudělal xD Prostě jedno malý nedorozumění, když jeden něco myslí jako srandu, druhý smrtelně vážně...
Fotka... no, radši nekomentovat:D

Rýmovačka

29. září 2009 v 22:03 | Slečna Zvědavá |  Políbila mě můza
Ani nevím, jestli se nemám stydět to zveřejnit:) Takový krátký to je:)
Abych se ospravedlnila...
V neděli jsem se učila,až mi z toho začalo hrabat a dala jsem se do upravování jedné fotky. Udělala jsem dvě verze a poslala to dotyčné osobě, co byla zachycena na fotografii...
A musela jsem to nějak vysvětlit,že jo, nemůžete vzít fotku někoho, koho se to absolutně nehodí, upravit jí a pak mu jí sprostě poslat, to nejde.
No a vyšlo z toho toto:

Überraschung*
aneb když se člověk dlouho učí,
mozek z toho brzo skučí.
Fantazie proudí ven
a není to zlý sen:-)

* tzn. "překvapení"


Lächeln! Úsměv!

28. září 2009 v 0:25 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Mám nějakou psací náladu. Nebo spíš zveřejňovací. Chci se chlubit, psát, spát, hlavně ne se učit. Je tolik vtipných historek, co se od čtvrtka vyrojily. Nejsou vlastně vtipný. Jsou happy. Víte, ten pocit spříznění, skrytého vtipu, něčeho, čemu nikdo jinej nerozumí a přesto je to tak zřejmý, tak přesně ten miluju. Smát se. To je nejdůležitější. Když vám učitelka napíše v "hodině" vzkaz na papír, když jí pak ukazujete fotky a společně se smějete, je vám úpně jedno, co si o tom myslí holka, která vás nenávidí a už vůbec vás nezajímá, jak to druhý den roznese po třídě.
Ani netušíte, jaký záchvat smíchu dokáže vyvolat tahle fotka... :-) To je jako když na někoho zavoláte a řeknete "Úsměv". Normální člověk na vás bude koukat nechápavě. A jo. Normální. Ale kdo je normální?

Rozjíždíme Peklo. Naše studentské stránky z minulého roku. Z původní "redakce" zůstávám jen já. Toho kluka tam nechci. Proto o tom ještě neví. Možná něco tuší. A tý kámošce jsem to ještě neřekla. Ale měla bych. Stejně se to dlouho neutají. Do redakce jsem jmenovala Věrku. Ta je nadšená. Tereza mě poslala do prdele hned, když jsem řekla,že se to znova rozjíždí, ještě jsem ani nestačila říct, že bych ráda, kdyby se zapojila. Tak ať si trhne, ona se stejně dřív nebo později zapojí. A Marťa... Řekla že ne. Pak když šly s Věrkou ze školy, plánovaly. Věrka mi to přednesla tak, že já se do ničeho nebudu motat, budou si to dělat oni samy... Takovýhle Věrko! :P
A začínáme Horkým křeslem. Zapotila jsem se sama, při vymýšlení otázek. A pak Renatka
při čtení a následně asi i při prošení, aby nebyla první. Chmm tak jo. Takže jsme se zapotily při dalším vymýšlení otázek. Neva, na všechny se dostane. A zapotíme se znova, až budeme ty učitele fotit. Tohle musím dotáhnout do konce! :-)
Momentálně se neustále učím na poznávačku ze Střední Evropy. nebaví mě to a proto furt dělám něco jinýho takže umim hovno. No co no, zítra zkusim hejbnout a naučit se 4 státy:D Kecy no :D
Fotka na téma: POJĎME SE POMODLIT :D

So sad and so cute

27. září 2009 v 10:57 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
Zkoušela jsem zrovna novej foťák, jen tak jsem cvakala a fotila všechno. Tohle jsem zrovna zkoušela zoom, dala to na co největší a zkoušela fotit. A tohle z toho vyšlo. Líbí se mi to docela dost, jak tam tak sedí, zborcenej, smutnej,ale přesto je na něm něco veselýho:) A hlavně je docela roztomilej:)

http://fc09.deviantart.com/fs50/f/2009/269/8/4/Someone_Special_by_Fabulous_Shannen.jpg

Poslední praxe - video

25. září 2009 v 15:50 | Slečna Zvědavá |  Non identifict work
Sebrala jsem různé fotky, postahovala je od spolužáků z Facebooku a od jinud, sprostě jim je ukradla nebo si je nechala dát a spatlala jsem to dohromady...
Začíná to videem s německou vlajkou,pak příjezd metra,výstup z busu a fotky. Z provázení, volnočasových aktivit, jak jíme, jak pijeme, jak jsme unavení, sestřich z busu a na konec několik spolužáků, kterým jsem položila otázku "Jak se ti tady líbí?". Nejlepší je zpomalená Janča na konci, když jenom ukáže zvednutý palec, ale je to dojemný:)
Sestřich Lenky příspěvku alá "víc jsem toho nenašla, to je ode mě vše a děkuji za pozornost, následuje nástup do busu, odjezd metra a konec. Ještě citát. Nikdy jsme se neshodli, ale odcházíme společně.
Spokojená jsem. Včera jsem to pustila celé třídě najednou. Sesdli se, nemluvili, jen se smáli. Pěkné to bylo.
Vám to asi nic neřekne. Ale tak kdybyste chtěli...


Já jdu teď spinkat, abych byla večer čilá, mohla se pořádně opít a dlouho vydržela...

Námořní flotila útočí na vaši lavici!

23. září 2009 v 20:18 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Není čas, není chuť:)
Dostaly jsme s Terezkou 1 z itineráře... Já z toho mám radost, velkou, Terez s jinou známkou ani nepočítala... Njn:) Dokonce šly i na ukázku ke druhákům... Dobré ne?:) To jsem nečekala. Nemám ho sice dokonalej,pár malinkejch chybiček tam je, ale do známky se počítá i to, že jsme to odevzdaly tak brzo. Aspoň mám co vzít k maturitě:)
Včera jsem si koupila novej foťáček. Pěknej:) A protože jsem ho měla ve škole, vyfotila jsem vám naši námořní flotilu!
Tady je, lodě, letadla, lidi... a Titanic:

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs247.snc1/9419_1240425257265_1428327790_30712914_736596_n.jpg

Prvně šly všechny na zeď, teď už na stůl:)

http://photos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs247.snc1/9419_1240425297266_1428327790_30712915_1663896_n.jpg

Základní jednotka,ta nejdůležitější

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs247.snc1/9419_1240425337267_1428327790_30712916_515271_n.jpg

Dnešní činnost v dějepise:

Tady máš moje sdrce...

21. září 2009 v 20:05 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
Zase jsem dlouho nic nepřidala... Ne, že by se nic nestalo. Stalo. A možná i vtipné historky by z toho mohly být. Jenže jaksi nemám zájem tady ventilovat svoje pocity, nálady, dojmy a myšlenky. Teda, zájem by byl, ale nemám zájem, aby si to četli všichni...
Fotka je z autobusu, cestou na Rujánu. Od řidiče jsme všichni dostali bonbon, páč bylo 1. září.Pěkné ne? Ne. Jo.


Náročné, ale dělám si to sama...

17. září 2009 v 18:20 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Ach ano, moje schopnost dělat všechno složitě. Zajímalo by mě, kde jsem se to naučila. Dřív jsem to nedělala. Teda ne, že bych si nevolila ty jednodušší možnosti, to jo. Ale beru si spoustu věcí navíc...
Tak třeba, itinerář máme odevzdat do konce listopadu. My ho s Terézií odevzdáme zítra. Ale je to dobře, protože pak nebude čas. Písemky, maturitní otázky, Vídeň. Hlavně, že mi mamka vzkazovala, že nemám dělat všechno. Sepsala jsem památky. R. to odsouhlasila a řekla, ať uděláme informační minimum o Rakousku. Nebudu vám tu vypisovat, co to všechno je, protože za prví si to stejně všechno nepamatuju, i když jsem to dneska měla v písemce a za druhý bude stačit, když řeknu, že jsou to všechny informace, které si dokážete představit. Což se samozřejmě nikomu nelíbí, takže jsem vypsala pár těch důležitých a po němčině jsem to R. ukázala na kontrolu. Chybička se vloudila. Už nevím v jaké souvislosti, ale řekla jsem, že když toho bude hodně, tak mě ostatní pošlou do prdele. Přesně takhle. Prý proč by mě měli posílat do prdele. Prostě jsem pak dostala trošku vynadáno, proč bych to měla dělat já, protože jsem už udělala seznam památek. Je jasný, že třeba Katka by byla nejradši, kdybych jí dala už hotový příspěvky, ale mají to dělat všichni, oni to mají jako náhradu, já jako dobrovolný. Jo, byla jsem tam víckrát než ostatní, teoreticky to znám, ale ... Udělala jsem ze sebe prostředníka mezi zbylými pěti a R. a měla bych se tý role co nejdřív zbavit. Ale jak? Navíc, neumim za nima přijít a říct: Ty budeš dělat to a ty to. A co je na tom? Všechno. Když to udělám, R. seřve mě, že toho je málo a ostatní mě seřvou za to, že toho je hodně. Nechám si od ostatních srát na hlavu a pak mi rupnou nervy. Jo, stane se to.
Jenže já to udělám. O víkendu jedeme k babičce, tak to minimum (= maximum) zpracuju, rozpracuju a roztřídim to. Mám času dost, jak to stihnu. Řekla jsem,že tak v úterý, protože se mamka v neděli večer vrátí z Itálie, tak aby mi pomohla. A taky máme vybrat film. Nemá tam lítat žádný sperma, nemá to být žádný sexuální erotický rádoby vtipný americký film, kde abyste se zasmáli vám musí znít smích v pozadí. Prostě aby to bylo vhodné i pro pedagogický dozor. To chápu. Takový filmy taky zrovna nemusím.
Měla bych se učit jižní ameriku, ale nechce se mi. Vlastně čekám, až táta přijde z práce a donese mi poslední část itineráře, abych to mohla dodělat. Těším se na to, až to zítra odevzdáme. Tereza celý dva týdny nadávala, že na mě musí čekat a teď z toho má strach... Ale bude to sranda.
Magdalenko, asi máš pravdu...

Bang bang...

13. září 2009 v 21:17 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
Připadám si jako v mateřské školce. Copak se v našem věku vyjadřují city ignorací, rádoby vtipnými poznámkami a ubližuje se? Copak i v takovém věku platí "Co se škádlívá, to se rádo mívá"? To je trochu trapné ne?
Víš Magdi, možná jsem úplně blbá, jenže já nemám takový nadhled jako ty a neumím v tomhle prostě vidět to, co ty. Ani nevíš, jak bych si přála, abych té dotyčné osobě nebyla ukradená. A ve čtvrtek jsem si tím byla jistá. Ale včera, ty hnusné pohledy a slova, která vůbec nic neznamenala, ale přesto dokázala zabolet...
Ale ještě je čas. Je teprve září...

Fotka se k tomu hodí, možná. Na tričku nápis Peace, tedy mír, a v ruce pistoli. Upravené. Líbí se mi to. Hodí se k tomu, co jsem tady řekla. A k dnešní náladě:)

Kann schon nicht mehr... Oder ist es nur mein Gefühl?

11. září 2009 v 22:43 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby

Zítra jdu provázet. Neumím text. Měla jsem se ho dneska ještě učit. Slíbila jsem to. Vysrala jsem se na to. Musim si to ještě přečíst, jinak nebudu klidně spát. Nevím, proč na to tak seru. Těšila jsem se na to, chtěla jsem tam jít, bojovala jsem o to. A teď? Od posledního týdne v srpnu mám pocit, že už nemůžu. Jsem vyšťavená. A něco se učit na zpaměť? Nejde to. Mozek mi to nebere. Jdu s textem. Nezájem. Na kontrolu přijde Renatka. Maximálně mi zase vynadá. A bude mít pravdu. Jako včera. Včera to ovšem bylo trapné. Já jsem trapná. Protože kdybych na ten seminář fakt nechodila kvůli dvěma nebo třem spolužačkám, jsem opravdu hodně blbá. Vyseru se na ně. Jak mi bylo porazeno. Janča mi bude dělat bodyguarda. Trapné. Zbytečné.
Jsem vyšťavená a beru si další věci. Nadšení prvního dne. Zrušit to můžu. Ještě. Než se rozdělí úkoly. Než já rozdělím úkoly. Ano, nemám to dělat. Mám dělat jen málo, protože jsem navíc. Mají dělat ti, co to mají jako náhradu. Jenže jsou neschopní. Podle mě. Zvládli by to. Ale jenom podle to je dokonalé... Jsem nemocná. Fakt. Udělám tu trasu. Slíbila jsem to. A vezmu si jen dva příspěvky. Autobus zvládnou zajistit. Výřečný jsou dost. A pojištění? S tím nám stejně Renatka musí poradit. víc dělat nebudu. Přísahám. Maximálně budu něco zařizovat ve Vídni. Klidně půjdu koupit vstupenky do muzea.

A na stužky se taky vyseru. Nebudu se do toho už motat. Šak ono se to beze mě nezboří. Já si zatím budu syslit nápady na program stužkováku (Dášenko poraď) a besídku. Šerpy a skleničky si strčte někam. Pozvánky taky. Vstupenky taky. A vůbec všechno.
Dostala jsem dárek. Ten odznáček na fotce v pravo. Magdalenko, uhádneš od koho? Máš radost? Měla bys. Třeba budeš mít nakonec pravdu. Skoro vždycky jí máš.
Přemýšlela jsem, že si založím jiný blog. Tenhle je fajn a nezrušila bych ho. Ale už nemůžu říkat všechno. Ani to,co bych chtěla. Potřebuju se někde svobodně vyjadřovat. Ne, to není nic proti vám, zlatíčka.
Tenhle blog bych nechala na fotky, grafiku a podobný věci. Druhý by byl čistě psací, tak nějak tajný.
Měla bych jít spát. Všimli jste si, mám divnou náladu.
Zítra se slaví. Bude se pít. Těším se na svoje Berliner Weisse.
Pac a pusu na čelo, příšery;)

ŠECR Jihlava 4.A

10. září 2009 v 21:13 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
První skupinovka, cestou na ostrov Rujána (Rügen) v Německu, v městečku Stralsund. Jsme tam celá třída, dva navíc,učitelky dcera a ohavný průvodkyně.
Ale jinak pěkný,lehce upravený barvičky:)


http://fc09.deviantart.com/fs47/i/2009/252/6/1/My_classmates_by_Fabulous_Shannen.png

Cituji 116

8. září 2009 v 21:36 | Slečna Zvědavá |  Cituji...

Vzpomínky jsou krásné. Je to něco, co nám nikdy nikdo nevezme. Bez vzpomínek bychom nemohli žít, živý nás nadějí,dobrou náladou, úsměvem...
Až bude podzim a já se budu zas někde topit, mám spoustu krásných a vtipných vzpomínek...

Euforie z prvního dne školy

7. září 2009 v 21:33 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby

Ano, správně, byla jsem nadšená. Byla. Teď zrovna se mi tu nechce popisovat celý den. Tak stručně, jasně.
Ke škole jsem přijela v 6:40, bylo sice zavřeno, ale už tam čekali lidi... Tak jsme tak pokecali, kam zahrabem těla a ať nám školník jménem Med nemaže med kolem pusy...
Místo jsme si vybojovaly, dál jsem se smála a užívala si euforii, pak menší bitka, sranda byla, když celá třída utichla a všichni se po sobě kradmo dívali.
Sedím před katedrou. Matika je v prdeli, myslim, že učitelka ze mě má srandu. Normál. Koukala jsem jí do sešitu, co nechala na stole, kde byli příklady a ona si toho všimla a natočila mi to tak, abych viděla...

"Co mám dělat, když jsem zapoměla číslo svojí skříňky?"
Školník: "No Lucko,to si děláš prdel ne?"
Terez: "No myslím, že ona ne..."

Renatka přišla do třídy, zarazila se v půlce a na celou třídu: "Co děláte v první lavici? Já vás tam nechci!:D"
Aha:)
"Nejste ostříhaná?"
"A ona mi do toho bude pořád kecat!"
---
"Můžu něco říct? Jeden kluk říkal, že jste milá.." (když se mluvilo o prvácích) - To byl konec, třída šla do kolen, po mým přihlášení všichni totiž ztichli.
---
"Lucka v první lavici, to je to nejhorší, co se mi mohlo stát...!"
"Chtěl sem Alex s Radanem..."
"Ještě že tady sedíte!"

Tak asi tak... Moje euforie odezněla, bude to totiž těžší, než jsem myslela. Neřešte, nikdo. Každej si myslete svý, na nic se mě neptejte. Za a) se s Věrkou povraždíme a za b) mě zavraždí někdo jinej...

Jo a mám píchnutý ucho, kámoška mi to o přestávce píchla. Takže už mám celkem 5 naušnic:)

Hafen Sassnitz

6. září 2009 v 17:10 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Původní fotka není moc pěkná,teda už se mi moc nelíbí:) Je to na bílých křídových útesech přístavu Sassnitz. Byl tam nádherný výhled, krásné moře:)
Upravovala jsem to ale kvůli Itineráři, dokud jsem byla plná dojmů, musela jsem napsat hodnocení praxe a všechno to zkritizovat:) A chtěla jsem tam ilustrační foto toho, jak jsme si to užili:)
Upravila jsem barvy, nádech, sytost, jas, kontrast a takový blbosti:)
Líbí? Mně jo:)

Zaprášená láhev od vína

4. září 2009 v 9:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Přednastaveno

Fotila jsem to u babičky ve stodole,takový pokus... I když nevím, co jsem zkoušela:-) Ale docela to vyšlo, stará zaprášená láhev bůh ví od čeho, asi od vína, podepřená brouskem, aby se nekutálela:-)


Berlin Berlin, wir waren in Berlin

4. září 2009 v 3:00 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Ahoj. Velmi zvláštní hodina na psaní článku. Něco málo po druhé hodině jsme přijeli do Jihlavy. Nechce se mi spát. Vždyť jsem dneska spala dost:) Asi půl hodiny v Tropical Islandu a pak možná i víc jak dvě hodiny v buse:)
Měla jsem se fajn, Berlín vážně miluju a nikdo mi to nezkazil. Bylo to zvláštní, chodit zase těma samýma místama. Ani jsem neměla pocit, už to je skoro dva měsíce...
Zítra až vstanu, jestli vstanu, budu probírat fotky, dávat je na Rajče a na FB. S videama nevím co udělám. Zatím. A pak budu čekat, až ostatní nahrajou fotky a stáhnu si je a pak se bude dělat super video...
Fuj, jsem cítit chlórem...Ale sprchovat se mi teď fakt nechce xD Až ráno.
Teď přemýšlím, že bych koukla na ty fotky. Ještě že jsem měla dvě paměťový karty, jak jsem natáčela ty videa, rychle ubývalo místo:)
Tschüss:) Gute Nacht, Gute Morgen:)