Dopis č. 11

20. března 2010 v 22:39 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Milá Neznámá!
Zapomněla jsem se vám zmínit, že jsem si založila ještě jeden blog... Slouží ale výhradně mojí literární tvorbě. Ano, vím, mám tento blog a i tady mám svojí tvorbu. Jenže některé věci bych tady nerada zveřejňovala. Některé povídky prostě nejsou pro všechny.
Přesto ale, kdyby někdo chtěl adresu, stačí napsat, třeba vám ji prozradím:)
Přichází jaro. Na přírodu. Říká se, že i na lidi. Co to znamená? Začnou se více než obvykle zajímat o druhé pohlaví? O stejné pohlaví? Jsou citlivější, více se dojímají? Je to náhodné pohlazení, které jsem dostala? Možná.
all4all.blog.cz
Je mi děsně. Bolí mě hlava. Chce se mi spát. A to to byl docela pěkný den. Bylo ráno, vzbudila jsem se v 9 hodin. Nemohla jsem dýchat a dostala jsem další záchvat kašle. Na půl desátou jsem měla budík. Do té doby jsem si pouštěla písničky a smskovala si s kámoškou. A po snídani jsem se překvapivě dala do práce. Přepisovala jsem si zápisky z cesťáku, abych se je mohla učit. Jenže mi to trvalo nějak dlouho, nebavilo mě to a dělala jsem u toho všechno možné.
Stáhla jsem si z internetu muzikál Excalibur. Úplně jsem zapomněla, jak mi ty písničky chybí. A jak jsou krásný. Nejsem si úplně jistá, jestli to osoba jako vy, osoba, která jezdí rockové či metalové festivaly, může pochopit a ocenit. Ale i tak, má Neznámá. Je to nádherná hudba.
S kámoškou jsme si daly další video hovor. Přesněji řečeno jen na půl. Nefunguje mi kamera. Ale vyhovuje mi to, já ji vidím, ona mě ne:-) Je to zlatíčko. Ano, tichá voda, moc toho ve škole nenamluví, ale poslední dobou si s ní rozumím víc. Včera byla taková bezprostřední, hovorná. Nemám ráda telefonování přes skype nebo ICQ, většinou se cítím trapně a nevím, co říct. Ale ona se chovala přirozeněji než jindy. A má fajn mamku, přišla mi zamávat. Je to špatný, když řeknu, že jí ji závidím? Vy znáte moji mamku a víte, že bych ji nikdy nevyměnila. Ale prostě...
Odpoledne jsem se byla projít. Teda spíš k večeru. Svítilo sluníčko, hudba v uších, dobrá nálada. Radostně jsem si poskočila na cestičce. A toho sněhu, co ještě zůstalo na poli! Tušila jste to? Několik desítek. A řeknu vám, sníh v botě není nic moc. Ale poněkud mě to vyčerpalo. To víte, celý minulý týden jsem ležela, tento týden jsem dělala jen to nejnutnější, kvůli silnému kašli a rýmě. A hodinová procházka, z kopce a do kopce, asi to nebylo nejlepší.
A teď tady sedím, v obýváku, v křesle a dívám se na Miss. Kdyby záleželo jen na mě, šla jsem v osm spát. Jenže jedna z finalistek, dívka číslo jedna, Jitka Válková, je mamky studentka. A mamka odjela na víkend kamsi pryč a po mně chtěla, abych se dívala a dala jí vědět co a jak. Ale do toho konce už počkám:)
Má Neznámá, hodně se toho tento týden událo. A dobrého. A doufám, že to bude lepší.
Zase bych napsala nějaké dílko. Jenže jsem každý den tak strašně unavená, že na to vůbec nemám sílu. Každý den se k tomu chystám. A každý den ulehám stejně vyčerpaná do polštářů a dostávám záchvaty kašle.
Je čas se rozloučit. Mějte se krásně. Má drahá Neznámá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama