Youth for Youth

27. března 2010 v 17:37 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Slyšeli jste někdy o tomto semináři? Ano? Ne? Tak já vám to osvětlím. Už v devítce mi to nabízela učitelka, abych tam jela. Ale krylo se to se dnem otevřených dveří školy, kam jsem chtěla jít. Nakonec mi bylo řečeno, ať si to radši nechám ještě na další rok. Pak se na to pozapomnělo,já si občas vzpomněla. A letos mi to mamka ukázala. Chvíli jsem se rozmýšlela a nakonec řekla, že pojedu. Hradí to kraj, tak co. Seminář pro mladé, možnosti, kontakty. Prostě z toho lehce vyplývalo, že se snad i bude komunikovat v nějakém jazyce, přijdou cizinci a tak.
Když mi přišel program a přečetla jsem si tam "Mládež v akci", měla jsem sto chutí to zrušit. Kecy (pardon, povídání) o tomhle už jsem slyšela mockrát. Moc se mi tam nechtělo, spoustu učení a podobně. Dva týdny v kuse se učím, kvůli tomu, že jsem byla 4 dny doma s chřipkou... Nakonec jsem jela, taťka mě tam odvezl. Když jsem viděla ty první dvě holky, nejradši bych se otočila. A pak se rozdělovaly pokoje. Holka, se kterou jsem měla být já, začala protestovat, že chtěla být s někým jiným. Fajn, pěkně to začíná. Nakonec jsme se dohodly, že budeme po třech a byla jsem ráda. Holky byly fajn, ze stejného města jako já, ze zdravky. A zjistily jsme, že další dvě mě znají od vidění z oběda, díky mojí tašce:-)
Na večeři dostala moje spolubydlící nedopečené maso. Já a ještě jedna slečna jsme ho měly nějaký mokrý. Rýže byla suchá. Pak jsme šly do nějakýho centra, abychom se věnovali seznamovacím aktivitám. Za normálních okolností by mě to možná bavilo, ale neměla jsem na to náladu. Společně s těma holkama ze zdravky jsme si navzájem pořád stěžovaly. A pak se natáhl provaz a museli jsme se dostat na druhou stranu,držet se za ruce a nemluvit. Přešli jsme to po židlích, za které to bylo přivázané. A po druhý jsme museli bez pomoci. Bylo to trapné, jednoho kluka jsme používali jako stoličku, dvě holky nechtěly, ani se nechat přenést. Taky jsme si vymýšleli pravidla... Trapné. Nebudeme vulgární. Budeme na sebe hodní... A nakonec... Byly tam holky na základce, na střední a nikomu nebylo 18, jen mě už kdysi dávno. A dohodli jsme se, že nikdo nebude pít ani kouřit. A abych s tím prej souhlasila i já... Abysme to dodržovali všichni. Nemám s tím problém, ale jde mi o princip. Co oni mi mají co poroučet? Nasrat.
Večer mě spolubydlící namasírovala, dělá si kurz. 
Dneska... Táhli jsme se přes půl Pelhřimova do jakýho si centra. Seděli jsme v kroužku, dělali "bejkárny". Všechny ty kecy jsem už slyšela. A ještě po mě budou chtít, abych dělala nějaký energizer. A ve skupinkách scénky o demokracii... Nasrat. Bolela mě hlava, nebylo mi dobře, všude tam byla zima. Cestou na oběd jsme kuly pikle na útěk. Bylo nám to blbý, odjet o den dřív. Nakonec jsme se rozhodly. Měla přijet maminka jedný spolubydlící a s ještě jednou jet domu. Tak jsem zavolala taťkovi, řekla že mi není dobře, vylíčila co jsme dělali a on hned že pro mě přijede. 
A na konci... úraz. Chtěla jsem přelíst přes postele. Stoupla jsem na roh. Nebyly tam rošty. Propadla jsem se. Bolestí jsem strnula. Sedřela jsem si kůži, když jsem odhrnula kalhoty, kůže byla na nich. Nemůžu chodit. Nasrat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FoToGrAfKa-KaTuNkA FoToGrAfKa-KaTuNkA | Web | 27. března 2010 v 18:41 | Reagovat

juuu... tak to s tebou soucítím..

2 petííí petííí | E-mail | Web | 28. března 2010 v 11:32 | Reagovat

tak koukám, že nejsem chromá sama, mám teda po nohách modřiny jak dlaně a to z podobně trapný akce- lyžáku... ;-)

3 ghd ghd | E-mail | Web | 30. března 2010 v 8:28 | Reagovat

http://www.ghdworlds.com/GHD-Pink/ GHD Pink
http://www.ghdworlds.com/GHD-Precious/ GHD Precious

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama