Tak prý začíná svaťák... COŽE? UŽ?!

21. května 2010 v 21:31 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
A je to tady! Svaťák, týden učení. Je mi z té představy špatně. Mimochodem, všimli jste si, že píšu vždycky článek za týden a to v pátek? Není čas no..
Čím bych začala,aby to bylo stručné a výstižné... 
- Napsala jsem článek na školní studentské stránky, takový rozlučkový. A předala jsem stránky učitelovi, protože to bylo moje děťátko.. Časem ho sem dám..
- Dala jsem památníček dvěma kamarádkám a taky Renatce. Budu brečet.
- Bylo poslední zvonění. Ukázalo se, jaký nejsme kolektiv. Nesnáším, když stojím před tabulí, snažím se něco říct a poslouchá mě asi 5 lidí... A tak jsem zase skoro všechno dělala sama... Poslední školní den. Budu brečet.
- Na Icq mám už několikátý týden tuto ikonku  a už mě pomalu deptá. Spíš rychle. Budu brečet.
- Svaťák. Tak si to zrekapitulujeme. Minulý ČT jsem byla zkoušená na losování z cestovního ruchu, otázky 13-25. Snad je umím. Měla bych si teda zopakovat 1-12. Češtinu jsem si už snad zopakovala. Obsahy děl si přečtu až na konec, četla jsem to,tak snad si něco pamatuju. Dějepis si musím zopakovat těch 15 otázek,co teoreticky umím, prakticky jen otázku 1 a 2, opakovala jsem je o víkendu. Další se musím doučit. Ze zeměpisu umím posledních 5 otázek, takže ještě 20. Z ekonomiky neumím nic, vlastně možná poslední otázku,to jsme psali minulý týden. Takže ještě 24. Super. Angličtinu neřeším, jen jdu ještě v pátek na poslední hodinu. Na němčinu mám taky dohodnutý jedno doučko, abysme prošly ty témata, jen tak lehce. Budu brečet.
- Je to smutné. Víte co, oni mi asi chybět nebudou. Ale vždyť můžu každýho vidět! Stačí zvednout telefon, napsat na facebook,mail a dohodnout se... 

A dostanu to objetí? Prosím? Můžu si o něj říct?

Nějaké fotky.... a na konci video,naše píseň..
Byla jsem za břišní tanečnici...

all4all.blog.cz
Podřízla jsem Samuraje jeho vlastním mečem...


all4all.blog.cz
A pak sebe...
all4all.blog.cz
A takhle dopadly pasované třeťačky na čtvrťačky...
all4all.blog.cz
A naše třída spolu s holkama ze 3.A
all4all.blog.cz
- Nemám náladu. Druhá třída prý postříkala zdi a jsou tam stopy. Škoda (podle ředitele) je 60 000 Kč, což je podle všech moc. Nevím, jak moc jsme do toho zamočení my, ale nám ještě třídní nevolala,tak snad v pohodě.  Je to trapný. Loni byl větší bordel. Ředitel asi nechce platit za malování...
- Mám vztek, jsem ze všeho zklamaná.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anička Anička | Web | 23. května 2010 v 11:55 | Reagovat

To zvládneš,dělej si pravidelně přestávky a nezapomínej doplňovat zásoby energie:-) Když jsem měla svaťák,mizela ve mně všechna čokoláda,která byla v našem bytě..Z kolika maturuješ předmětů?

2 Anička Anička | Web | 23. května 2010 v 14:33 | Reagovat

No páni,toho je!Držím ti pěsti!

3 PetulQa PetulQa | Web | 23. května 2010 v 15:22 | Reagovat

ahojky hlasneš mi prosím tu? http://cool-ewa.blog.cz/1005/2-kolo-sonz-vyhlaseni-1-kola#comment77130340  klidně  oplatím x)) moc kujííí jsem tam jako PetulQa s Miley Cyrus díQy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama