Schnilány do popelnice, nebo na kompost?

22. září 2010 v 19:41 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Místo pozdravu. Byla to ale těžká otázka, tatínek se nad ní zamyslel a pak dumal. Ráno (už před desátou) mi totiž volal, skoro mě vzbudil a to jenom proto, aby se zeptal, jestli půjdu do baráku. A když zjistil, že jo, dal mi úkol. Otrhat jabka. Hm tak jo, stejně nemám co dělat.
Pomalu jsem se nasnídala, umyla si hlavu, pustila si Camp rock 2 a chystala si nějaký věci na pátek (vybarvovala jsem obrázky). Pak jsem samozřejmě nestíhala oběd, v kuchyni jsem si tancovala spolu s Mitchi a pak jsem chvátala k zubařce. Nemám ráda zubaře, ani zubařky. Teda tu naší jenom když není ve službě. Jinak by byla i fajn. Ale vrtání bolí. Pak jsem se vydala do toho baráku, odložila si, protože bylo teplo a šla jsem ke kadeřnici, aby mi sundala to modré cosi, co kdysi byly modrý prameny. Slečna si to odnesla domů, takže tam jdu zítra znova. Měla jsem říct kámošce, ať jí napíše. Tak tam musím zítra znova. Nechala jsem si aspoň zastřihnout konečky. Nikdy je nikdo nekomentoval, ať byly jakýkoliv. Ale slečna povídala, zřejmě proto, že se "známe", že už to potřebovaly. A že teď mám vlasy jako nový. Tak aspoň něco.
Jabka jsem trhala dvě hodiny. Naplnila jsem dvě zelený bedýnky, krabici od banánů a ještě jednu krabici. Zůstaly jen ty nahoře a ty co byly fakt nezralý. Připadala jsem si jako Maruška v té pohádce Paní Zima, jak Maruška skočila do studny a cestou pomáhala všemu možnýnu. Jak jsem jabka otrhávala, větve se narovnávaly. 
Pak jsem si vyčerpaně udělala kakao, dívala se na kouzelnou školku a pak jsem usnula. Domu jsem jela na kole, samozřejmě, že je skoro celá cesta do kopce. 
Víte co ale bylo v pondělí nejlepší? Jak jsme byly v tom Brně, tak když jsme pak seděly u školy na lavičce (vedle Filozofický fakulty,upozorňuji) a svačily a čekaly, až mě přestane bolet břicho a přemýšlely, jestli budeme čekat do čtyř na kámoščinu imatrikulaci nebo ne, tak jsme si začaly pouštět písničky. A nejvíc jsme ujížděly na Live to party od Jonas. Trochu jsem si tam tancovala... Ale všichni kolem byli naštěstí zaujati sami sebou. To je jako zaklínadlo. Když se řekne Jonas, vybaví se mi, jak jsme si je pouštěly ve škole o volný hodině a tlemily se jako hovada a jak jsme si je pouštěly ve tři ráno a pily u toho šampaňský a oslavovaly maturitu. Druhá řada už není ono. 
A teď se mi nechce vůbec načíst Facebook, grrr! V žádným prohlížeči. A já se potřebuju domluvit s jednou kamarádkou, kdy zítra přijede... Budu jí dělat protidepkový den. Tak jsem to nazvala. Když ono už jí fakt hrabe...
Tak já jdu uklízet, chystat si věci na pátek a dodívat ten Camp rock a spát. Haha. 
Taky bych o víkendu mohla napsat shrnutí prázdnin...Všichni to na konci srpna psali, tak bych mohla taky :P A v pondělí pak hurá do Budějic... Ne, že by se mi chtělo... No to je teď jedno:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ikone* Ikone* | Web | 22. září 2010 v 21:32 | Reagovat

Už Budějice? Ježiš, uteklo to ://

2 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 22. září 2010 v 22:24 | Reagovat

[1]: Strašně... :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama