Srpen 2011

I must confess

25. srpna 2011 v 13:29 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Když to vyslovím, když to řeknu, pravdu, o sobě, dojde ti to. Poznáš to.
Došlo ti to? Víš, co jsem včera řekla? Věděla bys, kdyby mi neseděl na klíně Cutie Dani. On to slyšel, poslední slovo.
Chci ti to říct, ale bojím se.
Poslední dva dny.

Tisíc oken

22. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Foceno mobilem za horkého letního dne z okna koleje, výhled na další kolej.

Přednastaveno


Panennky Barbie

21. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
A jsou tu znovu, tentokrát trochu jinak :)


Podpis - Tereza Kerndlová

20. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Získáno: Osobně na předvolební akci
Datum: zřejmě léto 2004

Zapózuj před Bratislavským hradem

19. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
V síťovaných punčochách, kraťasech, fialových srdíčkových brýlích a růžových keckách jsem si vylezla na zídku a zapózovala. Asi si mě fotil nějaký pán a jiný se pak opičil. Těch pár vteřin, co jsem tam stála, bylo moc fajn a vybavily se mi podobné pocity a příležitosti, jen nevím odkud...


Podpis - Emma Watson

18. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - poštou
Ó ano, jak jsem byla šťastná, když mi kdysi dorazil :) Myslím, že tahle fotka je k třetímu dílu HP, tzn. Vězeň z Azkabanu.

Získáno: Poštou
Datum: jaro 2005

Gruppenfotos

17. srpna 2011 v 15:40 | Slečna Zvědavá |  Stojím modelem
Fotky z prvního běhu (našeho prvního, mýho prvního), z tohodle je ještě nemám v kompu. Je to jen průřez, možná to ani není to nejlepší, ale to nevadí.

Moje maličkost a moje Elinka, co má pocit, že mě zná strašně dlouho a ne pár dníElinka, Martinka, Andulka a já

Romanka a já

Podvečer s cigaretou

17. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Bylo pozdní červencové odpoledne a nad mou hlavou se vznášel tmavý mrak. A tak jsem se sbalila a šla k řece a zapálila si. A hned jsem si uvědomila, proč nekouřím. Už to neudělám. Pokud to nebude u piva. Nebo pokud nebudou mentolový.


Podpis - Aleš Brichta

16. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Milý člověk :) Mám ráda dívku s perlami ve vlasech, hlavně ten konec, kdy do toho řve Lucka :D
Bylo to na předvolební akci ODS, tuším, ale rok netuším, možná tak 2004.


Cesta vlakem

15. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Byla středa 1. června, oblačno, půl osmé ráno a já vyjela rychlíkem do Budějic. V hlavě jsem měla tisíce vzpomínek na předcházející den, test, kafe s velmi milou společností, limča s kamarádkou, cesta domů, hraní s psíkem, večer koncert a milé setkání. V uších mi zněla písnička z Carmen a já s potutelným úsměvem psala mail.


Podpis - Carolyn Graham

14. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Tuhle paní stoprocentně neznáte. Je to amerïčanka, profesorka na univerzitách, ale taky písničkářka, která napsala písničky pro výuku angličtiny, většinou to má blízko k jazzu. Tuhle paní jsem znala z kurzů pro učitele, kam jsem směla chodit, zpívali jsme její písničky a já je měla ráda, i když to jsou většinou jednoduchý texty.
A pak v únoru 2005 dělala naše škola mezinárodní konferenci a já jsem byla jedna z přisluhovaček, co pomáhaly. Ráno od půl sedmý u prezence, pak vařit o pauzách účastníkům kafe a vydávat chlebíčky. Byli tam i zahraniční lektoři, zakončení bylo ve školním divadle a vrchol programu byla Carolyn. Musela jsem se tam jít podívat, i kdybych měla buhví kolik práce. Ještě před tím jsme si na ní počkaly s holkama na chodbě, šla zrovna ze záchodu (předtím se nás možná ptala na cestu :D). Požádaly jsme ji o podpis a ona se nám velmi ochotně podepsala a byla moc milá.
Mamka si pak půjčila u nás ve škole CD a texty a já to několik měsíců poslouchala. Měla bych si to zase pustit, mám na tohle období velmi milé vzpomínky...


Hey, David, du hast deine Socke und dein Handy bei der Krankenschwester vergessen!

12. srpna 2011 v 22:39 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Aneb mám se dobře. Hláška, která nám vydržela několik dní. A ještě teď, daší turnus, se ještě drží. Je to jen replika. Třeba bude tenhle týden další a bude jí muset pronýst mamka. I když s mojí oblíbeností a popularitou, která stoupla při dnešní vybíjený bych se nedivila, kdybych to byla já.
Mám se skvěle, do čtveřice jsme měli skvělou holčinu, Élišku (chci za ženu), moji malou rezatou, co mi byla sympatická od první chvíle. Skvělý výlet do Hradce, prokecaný odpoledne, prochozený obchody a výborný kafe a pozvání na zmrzku. Večer Pohádka, chlast, kecání, přemlouvání, ať se mnou jede druhý den na výlet do Jihlavy a pak zase přemlouvání, ať radši nejezdí, že to bude lepší, vyzvýdání, alkohol, slzy, odchod, pláč, sestřička, povídání s Dejvidem, smích, doutník, cesta s Honzou do Kamenice, zapírání důvodu pláče, návrat ve tři, moje sestra s Eliškou venku zabraný do hovoru, spánek, zvláštní ráno, omluva, objetí, výlet do Jihlavy, telefonát od Áčka, zmatek, debil, hajzl, bezmoc, vztek, kafe v bufetu, povídání s paní prodavačkou, buchta zdarma, nadávání na debila s Němcema, "vyloupení" směnárny, oběd doma.
No nic, to jsem řešit nechtěla. Nemám ráda loučení. Možná dobře, že to bylo tak, jak to bylo a nebylo moc času, protože jsem musela do lesa. Taky vtipný. Vezla nás tam Merle. Došlo nám maso a talíře. Píšu jí, ona že doveze talíře. Přiřítil se Tomáš jak největší závodník, dovezl maso a talíře. Došla poslední skupina, pišu Merle zprávu, ona že už jede. Přijel André. To už jsme fakt měli výtlem.
Dneska ráno seřvák, to jsem se fakt nasrala. Je to čím dál horší. Ale vykompenzovali mi to Němci, napřed Till, když mi říkal, ať se na to vyseru, a to vlastně ani nevěděl, co nám bylo řečeno a pak byla vybíjená. Marcel s Tom Tomem GPS do mě pořád rejou, takže jsem je nakopala do prdele, André se tomu smál, říkají mi Lučka, nejsem schopná se do někoho trefit, mají z toho srandu, komentují to, všichni pak skandovali moje jméno, vždycky někoho minu o kousíček, takže jsem nadávala a chytala se za hlavu a svíjela se v křečích smíchu a hodila držku na mokrý trávě, což všechny už dorazilo. A mě taky. Ale vyhráli jsme. Pak jsem se přihnala nahoru za ostatníma a chtěla jsem si sednou, ale židle byla morká, takže jsem měla celou prdel mokrou. Brečela jsem smíchy. A všechny ty narážky a rejpání, no konec :D Pak že jdu za mamkou, ale nechtěla jsem aby mě někdo viděl, takže jsem se tak divně sunula a šla čelem a všichni se smáli a chudák Ronald netušil, tak jsem mu ukázala, čemu se smějou, tak se smál taky.
A já bych si hrála, ale nemám s kým. Nemám koho provokovat. Možná ty dva, ale to se mi zas nechce. Jeden objekt bych měla, ale ten je přitahován mojí atraktivní blonďatou kamarádkou. A objekt tohoto objektu tu není. S tím se totiž trochu hypnotizujeme. Haha, sranda.
A kurva se neříká, říká se cihla. Stavíme barák. Dej si facku!
Dneska pít jen mírně, zítra je Amundsen Vodka party. Snad pak dojdem zpátky :D Ne, kecám, jen tak lehce.
A Tom Toma GPS jsem jednou poslala do prdele. To když jsme zůstali v Pohádce už jen pár kousků a TT a Axel (Alex) tam do nás něco valili a André už je posílal spát, protože bylo půl třetí a TT nám říkal číslo chatky nebo co, ať přijdeme a pak mě volal ven a furt mi půjčoval bundu a něco mlel, tak jsem šla dovnitř a pak mě zas volal, tak jsem na něj zařvala Fuck you a už jsem toho měla plný zuby a André se na mě tázavě a překvapeně podíval, tak jsem mu vysvětlila že je TT opilý, tak je nakonec dokopal odejít :D On pak šel s Tillem taky, za chvíli i Romána a já tam zůstala s klukama a Mojí Malou Martinkou. Datlovala jsem smsky a za chvíli šla spát.
Koukám, že to je pěkně popletenej článek. Včera jsem psala dopis Élišce a je to čistej výlev. Stejně jako naše dnešní smsky.
Chce se mi spát. To vždycky, když se blíží čas Pohádky. BTW jsme to tam dneska uklidili, odnesli špinavý nádobí a prázdný flašky (asi na třikrát), což se dělá tak každý dva tři dny a pak jsem seškrabala vosk ze stolů, umyla je a zametly jsme to tam. Ale není to vůbec vidět.
A zaheslovala jsem si počítač, aby mi sem nemohli chodit, jak se jim zachce. Nějak se mi nechce podporovat Honzíkův vzah s Uli :D Jsem zlá a zlomyslná a hlavně mě nebaví překládat mu ty zprávy, páč to jsou sračky :D
No nic. Jdu, jsem krásná a vtipná a nejlepší a unavená a všechny vás nesnáším a všechny vás miluju.

Podpis - Lenka Filipová

12. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - jinak
Tenhle podpis už je letitý, dala mi ho mamka. ta ho má asi z nějakýho koncertu :)


Underground

11. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
V ulicích Bratislavy...


Podpis - Petr Poláček

10. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Tak tohle je pro mě záhadou. Jsem si jistá, že tenhle podpis jsem získala na jakési předpolební akci (zřejmě ODS) co byla v Jihlavě kolem roku 2004, jenže ho nemám na fotkách spolu s Terezou Kerndlovou a Alešem Brichtou. A teď si nejsem jistá, jestli tam vůbec mám Petra Koláře...Hm.. A nevím ani, kde ty fotky jsou... :D
No každopádně, papíry jsou vytrhaný z nějakýho sešitu. A s věnováním :D

Získáno: Osobně
Datum: ???Síťované punčochy

9. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Chodit v tomhle po Bratislavě je docela sranda, všichni se po mně otáčeli :D


Podpis - Robert Fulghum

8. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Můj nejoblíbenější spisovatel. Když jsem se dozvěděla, že má být ve vedlejším městě scénické čtení, musela jsem tam bezpodmínečně jet. Ještě před začátkem jsem za ním došla do první řady, kde seděl a požádala ho, zda mi se mi podepsal a on ochotně souhlasil. Měl problém s mým jménem (jako ostatně všichni, v té době jsem nebyla poučená, že nemám říkat Lucka, ale Lucie) a tak napsal jen půlku:)
Po čtení byla ještě autogramiáda, taťka mě vyfotil, když jsem stála u pultíku.
V listopadu tohoto roku by snad měl mít autogramiádu v Brně, takže se tam chystám.
Některé jeho knížky byly vydány přednostně v ČR a v Americe až po několika dalších překladech do cizích jazyků, mám na mysli Třetí přání, úžasná knížka. Ale fejetony jsou samozřejmě taky úžasný.
Jedna knížka, Opravdová láska, je napsaná jeho čtenáři. Jsou to příběhy o lásce, které mu lidi vyprávěli či jinak předali a na konci je adresa, ať posílají další. Jak jsem to dočítala, přemýšlela jsem, že bych mu napsala. A možná to udělám. Sepíšu to a až bude ta autogramiáda, zeptám se ho, jestli to ještě sbírá a kdyžtak mu to dám.

Získáno: Osobně
Datum: 30. 4. 2009

Tohoto autogramu si velice cením.
Růže

7. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka

Podpis - Dara Rollins

6. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
To samé, jak u Heidi Janků, otevírání obchoďáku. Dara vystupovala hned první den večer, tlačila jsem se v první řadě spolu se segrou a jejíma spolužákama (spolužačkama) a do teď si pamatuju tu blonďatou, jak byla jako na trní. Třičtvrtě roku poté a nesnášely se navzájem :D No nic.
Dara se po zpívání podepsala pár lidem (protlačila jsem se :D) a pak rozhodila pár podpiskaret a zmizela. Extra milá nebyla, ale chápu, bylo večer a navíc zrovna asi měla malou Lauru.


Klásek obilí

5. srpna 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka
Tahle fotka se mi strašně líbí. Je to focený u babičky za vesnicí u silnice, když jsem se šla projít. Cestou zpátky jsem měla sluchátka, poskakovala po silnici a zpívala si, zrovna závěrečnou písničku z Romeo a Julie na ledě a najednou kolem mě projel na kole nějakej kluk a divně se na mě díval :D


P ř e d n a s t a v e n o