Září 2011

Recitál Lucie Bílé v Českých Budějovicích 27. 9. 2011 fotky

29. září 2011 v 19:53 | Slečna Zvědavá |  Fotím na téma
Článek o koncertě najdete zde.

Nejsou upravované, pouze ty společné.Recitál Lucie Bílé v Českých Budějovicích

28. září 2011 v 19:46 | Slečna Zvědavá |  Políbila mě můza
Snad se mi podaří nějak sesumírovat mé dojmy do přijatelné a pochopitelné formy pro vás, kteří to třeba budete číst:)
Těšila jsem se jak malá. Na koncert a na kamarádku. Až jsem z toho byla nervózní.
Odpoledne jsem zabalila malý dáreček a sepsala krátký dopis, aby to nebylo beze slova a pak jsem se snažila vyfiknout se.
Moje první kroky vedly na parkoviště, abych zkontrolovala přítomná auta. Bylo jasný, že v předu Lucka parkovat nebude, tak jsem to prošla, obhlídla parkoviště a když jsem nic nenašla, šla jsem se podívat vedle školy, za závoru. A našla jsem. Pan vrátný se mě ptal, co hledám. Nic nehledám. A prchala jsem odtamtud pryč.
Rozhlížela jsem se po lidech, co čekali venku a uviděla jsem Verču. Přivítaly jsme se a zasmály se nad tím, že naše první kroky byly stejné.
Vydaly jsme se dovnitř a chvíli postávaly v hale. Přišel za námi Lukáš Fronk, fotograf, Verča s ním prohodila pár slov a pak jsme se vydaly do sálu. Moje místo bylo mezi starýma babičkama v první řadě. Usadila jsem se a netrpělivě a nervózně očekávala příchod.
V sále se setmělo. Všichni zpozorněli. Na jevišti se objevil anděl. Nádhera. Fakt. Byla jsem nadšená, srdce mi bušelo, zírala jsem na tu krásu a když Lucka začala zpívat, bylo to nádherný. Neskutečný.

Škola jako jeden chaotický chuchvalec

27. září 2011 v 12:10 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Jen tak stručně a narychlo, než zas poletím... Včera byl první školní den. Šla jsem na morfologii (opáčko z prváku), tam jsme se dozvěděli, že dětičky prváčci dneska píšou rozřazovací test a že my teda máme volno... Fajn. Tak jsem volala kámošce, šla za ní do kavárny, kde ona ukájela svůj absťák po netu, něco jsme oběhaly, pak jsme měli didaktiku, tam nás vyděsil tím, co po nás bude chtít, rychle na oběd, místo přednášky, kterou jako jediní nemáme v rozvrhu, pak na psychologii osobnosti, to se zdálo taky docela v pohodě, rychle na kolej, svačina, aerobic. Nebyl, učitelka je nemocná, udělala se jen docházka. Příští tři týdny se areál opravuje, tělocvik není. Vrátila jsem se na kolej a šla pak zpátky s kámoškama a skoro hodinu jsem tam s nima čekala. Pak na kolej, večeře a letět na florbal. Zjistili jsme, že tělocvična je už obsazená, tak taky nic. Pecka.
Dneska jsme přišli na němčinu, konverzaci, dozvěděli jsme se, že nás je moc a rozdělíme se na dvě skupiny, takže jsme po půlhodině šli, trajdali po městě, pak přednáška z psychologie osobnosti, nešla technika, takže jsem po deseti minutách šli a na přšítě že už se máme rozdělit na dvě půlky. Pak rychle na oběd, na kolej, za chvíli se vracím na irský reálie, pak hodinu volno, angličtina, rychle na kolej, odpočinek a chystat se na večer.
Večer mě totiž čeká úžasná akce. Recitál Lucie Bílé, ano, pro změnu :D Těším se jak malá, na koncert a taky na jednu nejšílenější fanynku, co jsem kdy viděla.
Zítra volno, dopoledne spánek, odpoledne Černá věž a focení. Čtvrtek masakr, celodenní výuka, pátek jedna hodina a hurá domů. Snad tam budu mít nějakou poštu :)
A teď už letím.

Pošli mi dopis...

25. září 2011 v 12:00 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka

Kdo uhodne, komu jsem psala, má bod :D

Podpisy - Monte Cristo

24. září 2011 v 21:07 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
O tomhle muzikálu jsem tady už mluvila hodněkrát, takže se nebudu opakovat :)

Získáno: osobně
Kdy: 6. 12. 2001

Z leva: Jiří Korn (černá fixa), Daniel Hůlka (to největší), Tomáš Bartůňek (s věnováním), Vanda Konečná (věnování ze <3), Naďa Wepperová, Ernesto Čekan


Naďu můžete znát jako doprovod Lucky Bílý, ze Stardance, Hvězda mého srdce, Miss ČR a jako hlasovou poradkyni X-Faktoru a Robina Hooda - cesta ke slávě.

Podpis - Miss ČR 2004

23. září 2011 v 15:54 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Získáno na autogramiádě v Jihlavě. Strávila jsem tam celé odpoledne, se ségrou a její spolužačkou a bylo to moc fajn. Podpisů mám opravdu hafo, holky si pak ze mě už dělaly srandu, ale s úsměvem se mi podepsaly i po desáté :)
Jana Doležalová (Miss), Edita Hortová a Míša Wostová

Získáno: Osobně
Kdy: 6. 9. 2004


Podpis - Charmed (PP)

22. září 2011 v 18:38 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - poštou
Ano, tak jsem se trefila, dneska nepřišlo nic, vůbec nic, nikomu z baráku :D Čekám pohled Albánie z Itálie, pak z Turecka a taky z Indonésie. A pak samozřejmě podpisy. Včera jsem si vyzvedla fotky, tak snad něco napíšu, příští týden, až se začnu na koleji nudit. Taky jsem si včera rezervovala vstupenku na scénické čtení Roberta Fulghuma v ČB. Těším se. Hlavně na úterý na koncert. Občas si pustím cd nebo nějakou písničku a říkám si, proč to vlastně poslouchám. Ale jindy, jako třeba před chvílí, si to pustím a říkám si jo, tak přesně proto to poslouchám. Slyším tu sílu a tak, radši končím

O podpis Čarodějek jsem si psala zřejmě někdy v zimě nebo na jaře roku 2004. A když pak přišel, byla jsem štěstím bez sebe a málem jsem dostala infarkt. A pořád z něj mám radost, co na tom, že to je jen PP. Jen škoda, že tam není Shannen :) Dneska jsem na Čarodějky zas koukala, dokonce jsem je upřednostnila před Odloženými případy, protože jsem si přesně nepamatovala, jak to nakonci Prue udělala, aby zachránila Piper :D


Podpis - Andrea Bocelli

21. září 2011 v 16:47 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - jinak
To je ale hnusný počasí :/ Aspoň, že už přestalo pršet, v pátek jedu na tábor a nechci být nemocná, když jdu v úterý na koncert a těším se, až si vezmu svoje super šatičky.
V pondělí mi přišel dopis od kamarádky, včera Jan Rosák a dneska Jakub Prachař. Naskenuju to asi až na konci týdne. Schválně, co přijde zítra. Typuju, že nic :D Taky jsem si včera objednala lístek na Kleopatru, tak už se těším :)

Tenhle podpis jsem dostala kdysi dávno pradávno ještě s dalšíma podpisama a pohledama z Číny a N.Y. :)


Podpis - Petr Kolář

20. září 2011 v 18:14 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Jakási předvolební akce, šla jsem tam celá natěšená. Ne, že by mě ve třinácti nebo čtrnácti letech zajímala politika, ale zajímali mě ty hvězdy a hvězdičky, takže foťák a blok jsem měla nažhavenej a já byla taky nažhavená.
Přinesla jsem si plakát z TopDívky a po několika písničkách se nadšeně tiskla na zábrany, abych byla první, komu se podepíše. Musím podotknout, že mi to vždycky vychází, kupodivu. Chtěla jsem to s věnováním, ale ono se tam blbě psalo, tak že věnování nebylo, ale mně to bylo jedno, já byla šťastná ještě týden :)
Byl to rok cca 2004.


Tu fotku bych si mohla nechat podepsat v listopadu, až půjdu na vánoční koncert, na který dostanu lístek k narozeninám :D ^^

Podpis - Hana Maciuchová

19. září 2011 v 15:49 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - poštou
Tak z tohohle podpisu jsem měla fakt radost, jednak mě překvapila opravdu blesková odpověď a taky milé věnování :) Musela jsem to ale rozmazat, protože nechci na blogu zveřejňovat své příjmení.
Psala jsem jí do divadla a vychvalovala ji hlavně jako Miriam Hejlovou v Ulici (už tam nehraje), tak se mi na jednu fotku podepsala jako Miriam :)
Chtěla jsem jí poslad dvě, jednu jako Anče, ale nějak mi blbla tiskárna, tak jsem nakonec poslala jen jednu, ale ona ještě jednu přidala* :)

Posláno: čtvrtek 8. 9. 2011, dopis, fotka, obálka s adresou a známkou
Přijato: pondělí 12. 9. 2011, dvě podepsané a věnované fotky

Divadlo Na Vinohradech
Nám. Míru 7
Praha 2
120 00


*

I always look at your profile because I miss you

18. září 2011 v 0:04 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
A neplatí to jen o profilech, platí to o všem, co danému člověku patří, všechny možné profily, obrázky, blogy, stránky a podobně. Děláš to ty, dělám to já, dělá to on, ona i ony a oni. Děláme to všichni.
Jenže občas je někdo moc hrdý a nepřijde. I když na to ten druhý čeká. Horší je, když čekají obě strany. To se pak projeví, kdo se snaží udržet si svoji hrdost za každou cenu a kdo je ochoten se připlazit. Ale co když to je ve skutečnosti jedné straně jedno? Vždycky si to o té druhé straně myslíme, a proto nepřijdeme, i když ona čeká. Ale jak to poznat?

Poslední rok

17. září 2011 v 0:12 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Poslední rok... ne ten, co uplynul. Ale ten, co mi zbývá. Vlastně ani nevím, jeslti to je rok. Možná to je míň. Pokud jsou drby pravdivé.
Tak jako se vrah vrací na místo činu, vracím se já na svá místa činu. Nikdy mě to nenapadlo, dokud mi to v květnu nebylo řečeno, i když to bylo míněno oboustranně. Teď je to něco jiného. Vracím se jen já. Na stejné místo, za stejnou osbou. Nechtělo se mi tam, oprázdninách mi dělalo problém odpovědět na smsku nebo mail a představa nakráčení do budovy, energického zaklepání na dveře a vejití s úsměvem na rtech se mi moc nelíbila. Jenže stavit jsem se tam musela. Jak jsem řekla, drby hýbou světem. Hned by se rozneslo, že jsem tam byla, doneslo by se to i k těm uším, co drby neposlouchají a nevyhledávají. Brala jsem to jako společenskou povinnost, ale dát o sobě dopředu vědět jsem odkládala, jak nejvíc to šlo. Proto jsem se ozvala až v devět hodin večer, jen tak, stručně, bez pozdravu, že se tam ukážu a jestli má druhý pachatel čas. Odpověď mě překvapivě potěšila - Už stavím na kafe, mám volno od devíti. Zní to skvěle, nebo ne?
Přišla jsem ve čtvrt na deset, ani přesně, ani moc pozdě. Kráčela jsem po chodbě rychle, abych neměla čas nikoho potkat. Přelítla jsem očima cedulky na dvěřích a po tváři mi přeběhl lehký úsměv. Zaklepala jsem. Už přes dveře se mi zdálo, že je něco jinak. Otevřela jsem a ...
A chtělo se mi říct "Páni". Což by asi nebylo vhodné přivítání. Chvíli jsem zůstala stát ve dveřích a pak se usadila v křesílku, které vždycky okupuju, přijala nabízený čaj a hroznové víno. ¨
A pak jsme si povídaly a všechno bylo fajn, rozebraly jsme novinky, moji školu jsme naštěstí moc neprobíraly, už jsem to popsala o prázdninách v mailu, ale už přesně nevím, co. Jen jsem se zarazila u otázky, že je přece aspoň něco, co mě baví. Zamyslela jsem se a řekla ne. Chvíli jsem se bála, že bude vznesena námitka, že mě přece bavila jedna hodina. Ano, bavila, možná i dvě, ale právě z těch mám teď největší strach.
Během rozhovoru jsem vznesla kompliment na dobrý vzhled a neopomněla ani nový účes (všímám si, že jsem úchylná na vlasy).
Řešení prázdnin, stavění domu. A kdy bude stěhování? Za rok. Aha... Připravila jsem si otázku, ale ne odpověď. Během těch několika vteřin mi hlavou prolítlo, že už se neuvidíme, po tom roce. V očích druhého pachatele jsem zahlídla povzdech, cosi jako "no jo no, takový je život", možná se tam mihl i smutek a lítost. Jsem si jistá, že to samé bylo čitelné i z mojí tváře.
Prý jestli nechci jet 20. října do Vídně nebo na jižní moravu, podle toho, kam se pojede. Nemůžu, mám školu...
Můžeme mamce udělat Vánoční Vídeň. Jestli pojedu? Určitě. Tak fajn...
Nechci jet do Prahy a víst jednu skupinu? Anglickou, nebo německou, to je přece fuk...
A nechci dělat ty školní stránky, který jsem založila? Ftip...
Všechno to bylo ze srandy, ale byla tam slyšet ta opravdová nabídka.
S dobrou náladou se vracím domů, strávím hodiny vyhledáváním fotek, které si nechám vyvolat, bavím se vesele se sestrou a sděluju jí nejnovější informace. Ona odchází, já se vracím ke své práci. Dělám si večeři, sestra se vrací domů. Stojím u ledničky a chystám se cosi vyndat. Sestra mě obviní, že jsem jí odpoledne zatajila informaci. Proč jsi mi neřekla, že je ... těhotná?

Podpis - Thomas Anders

15. září 2011 v 16:59 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - jinak
Získáno: dárek
Německý zpěvák


Podpis - Chandler Marks

15. září 2011 v 16:57 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - jinak
Získáno: Dárek
(proto to věnování)


Podpis - Jan Čenský

15. září 2011 v 16:53 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Zhruba tak 4. třída, výlet na Červenou Lhotu, prohlídli jsme si zámek, nakoupili pohledy a suvenýry a vydali se přes můstek zase zpátky na pevninu. A co nevydíme, na gauči tam sedí, s nohama nahoře, Jan Čenský a něco tam točí či fotí. Chvíli jsme se dohadovali, kdo mu jako půjde říct, jestli se nám podepíše a nakonec jsem šla já a jedna držkatá spolužačka a za náma v závěsu celá třída. Musím říct, že na nás byl milý a ochotně se nám podepsal :)

Získáno: Osobně
Kdy:
červen 1999


Podpis - Jakub Smolík

9. září 2011 v 17:50 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - jinak
Zpěvák - Jen blázen žárlí, Stýskání, Až se ti jednou bude zdát, Říkej mi táto...

Získáno: od jedné tehdejší kamarádky, se kterou jsme si vyměňovaly, co jsme zrovna sbíraly
Kdy: netuším, mohl to být rok 2003/2004

Obilí

7. září 2011 v 21:36 | Slečna Zvědavá |  Já fotografka

Podpis - Lucie Bílá II

7. září 2011 v 18:11 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Ano, zas a znova a ještě znova budou :D

Získáno: Osobně po muzikálu Láska je láska + foto
Kdy: 17. 6. 2007

Kdy: 19. 10. 2007

Kdy: 30. 4. 2011 po Carmen


Podpis - Roman Vojtek

6. září 2011 v 13:31 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
To jsem byla ještě malé pískle a byl to první podpis, který jsem dostala a byla jsem děsně překvapná podpisovou kartičkou :)) Tenkrát jsme byli se školou na Monte Cristovi a učitelky (taky chtivý podpisů) nás vzaly k šatně a my tam čekali jak malý husičky:))

Získáno: osobně
Kdy: 6. 12. 2001


Podpis - Noid

6. září 2011 v 13:27 | Slečna Zvědavá |  Podpisy - osobně
Tohodle pána mám ráda :) Vždycky je ochotný se vyfotit a podepsat, u toho je milý a vtipný, vždycky se usmívá a zpříjemní vám den:)

Získáno: Osobně po muzikálu Láska je láska
Kdy: 17. 6. 2007S Noidem jsem se vyfotila a za o měsíců později jsem si nechala podepsat fotku na koncertě


A ještě jedna fotka, focená po Carmen