Listování s Robertem Fulghumem 16. 10. 2011

17. října 2011 v 14:13 | Slečna Zvědavá |  Políbila mě můza
Ne, že by se mi do psaní chtělo, ale donutit se musím :P
Na kolej jsem přijela kolem čtvrté odpoledne, rychle si dala sprchu, najedla se, vysušila vlasy, udělala obličej, hodila na sebe něco, co se hodí do divadla, přeházela věci z tašky do tašky a vyrazila. Hned jsem se ale zas vracela pro brýle a málem mi ujel trolejbus :D
Do divadla jsem dorazila asi půlhodiny před začátkem, zjistila jsem, že v peněžence nemám vůbec ale vůbec žádný drobný, takže si nemůžu dát kabát do šatny :D Vydala jsem se teda nahoru. Prodávaly se tam knížky, tak jsem si tu poslední, Drž mě pevně, miluj mě zlehka, koupila a mohla si odložit kabát :D Mezitím se tam Robert prošel a já zaslechla cosi o autogramiádě.
Potkala jsem tam jednu svoji spolužačku s maminkou. Do téhle doby jsme se vždycky jen pozdravily, ale teď jsme i prohodily pár slov. Ona byla nadšená, viděla ho poprvé a když se vynořil a začal podepisovat, nepřestala cvakat foťákem. Nechala jsem si podepsat knížku a fotku, nad tou se zasmál.
Pak jsme tam stály a povídaly si, obě jsme se chtěly vyfotit, ale bylo tam moc lidí, tak jsem řekla, že si stoupnem do fronty a hotovo. Šak takhle se to dělá, ale to ona netuší. Navzájem jsme se vyfotily a já mám skvělou fotku, kde se Robert usmívá, já tam mám pravý emeriken smajl a Willow, jeho manželka, taky. Willow ilustrovala celou knížku.
Pak jsme se vydaly na svá místa na balkoně, protože už na konci září bylo vyprodáno a zbylo jen posledních pár míst. Seděla jsem až v poslední řadě na balkoně, hned za mou byl zvukař, ale to jsou vždycky ty nejlepší místa. Na výhled jsem si nemohla stěžovat.
Hráli zase tři herci, jména mi odpusťte a bylo to skvělý. Přehráli celou tu knížku i s některými příběhy. Robert s Willow zatancovali tango, Robert pak ještě tancoval s tou herečkou, Petra se myslím jmenuje, a taky mluvil španělsky.
Na konci řekl pár slov a zmizel se zase podepisovat.
Čekala jsem sice něco jiného, něco jako při vydání knížky Co jsem to proboha udělal, ale i tak to bylo pěkné a Robert byl jako vždy milý:)
Podepsat jsem si nechala tuto fotku, ale podepsal ji perem zezadu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ejme Ejme | 17. října 2011 v 22:06 | Reagovat

Tak to je naprosto skvely..ja se s nim snad potkam v sobotu (podruhe!), ale ani tentokrat mi neni prano jako ctenari,ale opet jako knihkupec:-) ale snad budu mit stesti a dockam se aspon podpisu.. protoze v tom navalu s fotkou nepocitam ani omylem:-(
kazdopadne tobe gratuluji..ohromny zazitek a krasna fotka...

2 Slečna Zvědavá Slečna Zvědavá | Web | 17. října 2011 v 22:21 | Reagovat

[1]: On se s tebou rád vyfotí, jen mu musíš říct, je to milý pán:) Před čtyřmi roky jsem nevěděla, že pak bude něco jako autogramiáda, takže jsem za ním šla ještě před představením, když už seděl na svém místě v první řadě a on mi to napsal i s věnováním a byl moc ochotný.
Teď byl taky ochotný, když jsme si vystály frontu a zeptaly se, jestli se s ním můžeme vyfotit, ochotně souhlasil.
Když vezmu, že po koncertě se se zpěvákem/zpěvačkou chtějí vyfotit všichni, kdo tam pak čekají, tohle bylo nic. Navíc, pokud budeš jako knihkupec, budeš mít třeba šanci předtím nebo potom :)

3 vestec vestec | Web | 12. ledna 2012 v 14:42 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama