Leden 2012

Tak strašně bych chtěla mluvit...

28. ledna 2012 v 22:30 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Tak jsem napsala pár řádků a zase je smazala...
Měla bych jít spát a nechodit na internet.
Kleopatra byla krásná. Gábina zpívá nádherně, až běhá mráz po zádech a naskakuje husí kůže.
A pak, na začátku druhé půlky, nastaly technické problémy. Zasouvací plocha jeviště se nezasunula. Zůstala tam díra. A Kleopatra ustupovala dozadu, až se najednou propadla, zkácela se. V divadle bylo hrobové ticho, sálem přeběhla němá hrůza, lidé se nadzvedávali na svých sedadlech. Za chvíli se na jevišti objevila bohyně Isis a bůh Jupiter, aby odehráli svou scénu. Odešli a zase nastalo ticho a čekání. Isis se vrátila s mikrofonem v ruce a prosila o strpení a pochopení, než se to opraví. Místo, kde podlaha nefungovala, překryli nějakými deskami. Pak se vrátila zase Isis a oznámila pokračování. Když se pak objevila Kleopatra, přivítal ji bouřlivý potlesk.
Líbilo se mi to, moc, bylo to úžasný, ale nebyla jsem nadšená. Chyběla mi ta euforie. Nevím, co bylo špatně.
No nic.
Nemám náladu na blog.
A ani čas.
Nemám čas na nic.
A nechci ho mít.

Hovory o sexu

18. ledna 2012 v 9:22 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Tak mě tak napadlo, bavíte se s někým o sexu? Především o svých zážitcích a zkušenostech? Vyprávíte někomu, jak jste si to skvěle užili, jak vám to on/ona nádherně udělal/a?
A nebo se stydíte a jen si to myslíte, případně si to píšete do deníčku?
Třeba jeden kamarád, nejlepší kamarád mojí sestry, se jí svěřuje se vším a popisuje jí to do detailů. Ještěže jsem toho ušetřena. Ne, že bych měla něco proti sexu dvou kluků, ale slyšet to nemusím. Ale prý to chlapi dělají, všichni, jak ti hetero, tak ti homo...
Já jsem nikdy neměla potřebu o tom mluvit se svými kamarádkami, jen stručně, dvěma vědama, jsem řekla, co se stalo, možná ani to ne. A to ještě navíc jen jedný kamarádce přes internet.
Ale občas o tom mluvím se svojí sestrou, což je možná divný, když je mladší. Ale není to tak, že bych za ní hned běžela a hlásila už ode dvěří "ta mi dala pusu a šáhla mi tam a tam". Stydím se i před ní.
A nebo se o tom bavíte s rodiči? Šli byste za mamkou a řekli jí, že jste se konečně teda vyspali s tou holkou/klukem? Já bych to mamce klidně řekla, ale to bych si pak přidala jak u výslechu :D Takže jsem nikdy mamce žádný svoje zážitky nevyprávěla, myslím, že jsem jí nikdy neřekla ani o jedný puse.
No nic, musím do školy, napsat zápočet. Tak se tu mějte a pěkně mi tu popište, s kým rozebíráte své pikantní sexuální zážitky, chutě a nechutě a klidně se svěřte mně :D

Pohoda, klídek...

13. ledna 2012 v 18:00 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Nechce se mi nic. Dneska je totálně línej den.
Vzbudila jsem se kolem devátý, poslouchala písničky na mobilu, pak jsem zjistila, že už jsou výsledky testu z psychologie, tak jsem si šla pro ten USB krám, abych se mohla připojit, zjistila, že mám na fb zprávu, takže pěkně chat. Pak jsem se odpojila, začla něco psát, přestalo mě to bavit, tak jsem se připojila, postahovala si z mailu handouty na morfologii a udělala si v mailu pořádek. A taky zvonila pošta, takže jsem šla v pyžamu a županu dolů. Naštěstí to dneska nebyl ten vyhul, ale kámošky segra.
No a pak jsem napsala jedný slečně a psaly jsme si, dokud nepřišel pán na internet. To jsem se konečně oblíkla a začla něco dělat, jakože porovnávat pár věcí, k obědu jsem si dala dva rohlíky a když pak zprovoznil net, sedla jsem k počítači. Založila jsem na fb skupinu z Regensburgu, rozčilovala se nad logikou fb a pak jsem si zase psala s tou slečnou, se kterou si píšu ještě teď a ještě s jednou.
Takže jsem neudělala nic. A to bylo plánů... Kdyby nebylo venku tak hnusně, možná jsem vylezla a vyřídila, co jsem chtěla.
Bolí mě svaly na nohou a na půlce zad, takže je to fakt vtipný.
Měla bych se učit na final test, ale nechce se mi. Musím se učit o víkendu, protože v pondělí jedu do Budějic. Mám sice ještě dva dny na učení, test se píše až ve středu, ale nemůžu počítat s tím, že budu mít 24 hodin na učení. Taky jiný aktivity. A ve středu bych se mohla jít zas večer pobavit, po několika měsících na pinktout, když teď nejsou stammtische.
A melu tady kraviny a vůbec mi to nevadí.
Taky mám pocit, že jsem zapomněla, jak se flirtuje po netu... Vždycky mi to šlo a teď je to naprosto normální chatování :D Ale asi dobře, stejně má teď někoho jinýho :D
A taky asi ve středu praskla veřejně moje orientace :DDD Teda, oni to tak nějak vědí učitelé a lektoři, děcka asi ne. Ale řekla jsem to jednomu klukovi, co vyzvídal, co chlapi a moje odpověď, že nic, se mu nelíbila :D Chtěl slyšet proč, tak jsem mu řekla, že nemám zájem :D No a prej že když to ví tenhle, tak už to ví všichni a prej si užiju :D Tak jsem na to zvědavá :D
A taky mě lidi drbou :D Sranda :D z pár komentářů a lajků vznikne supr drb :D ještěže jen v rámci jedný malý skupinky :D
No nic, jdu tady řešit se slečnou jejího novýho přítele a projevovat upřímný zájem :D

A začínáme kolotoč

4. ledna 2012 v 14:21 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Nestíhám nic. Místo toho, abych se učila, kopíruju tady chat. Haha. Nestíhám nic, musím jít vyzvednout poštu, prodloužit si ISICa, učit se, chci napsat o všech těch filmech, co jsem viděla, chci přidat všechny autogramy, co mi přišly a co se mi tu hromadí ale není kdy.
Sere mě škola, ale směju se jí. Sere mě kamarádka svou ignorancí. Včera jsme měli v jednu hodinu psát test. Aspoň si to všichni mysleli, že ho budeme psát na semináři. Ale ne, on povídal, že si ho napíšeme na přednášce. To znamená ve tři hodiny. Jenže ve dvě už jsem měla něco domluvenýho. Tak jsem to zkusila, že ve tři máme jinou hodinu, kde musíme být. Poslal mě do prdele. Mám pocit, že řekl něco jako screw the lesson. A nebo skip? No nevim. V každým případě se docela utrhl. Nevrlej nadrženej Iro-Američan. Ona kamarádka mi smířlivě povídá: No tak tu zůstanem a budem se to ještě učit. Byla jsem vytočená už tím, že přišla na tuhle hodinu a na ne tu pozdější, kam chodí a vytočil mě ještě ten šašek, takže jsem se pěkně utrhla, že já tam rozhodně na nic čekat nebudu, že jdu pryč, že už něco mám. Neřekla ani slovo, kam jdu, s kým jdu, nic.
Do třídy jsem pak vešla v 15:02, poslední, i učitel už tam byl a to chodí pozdě. Držela mi místo a řekla mi, kde jsem. Nestíhám. Nic. Fajn. Stejně se to neučila, říkala. Mám pocit, že to ode mě opisovala. A pak vypadla beze slova. Sranda :) Dneska povídala, že byla nasraná kvůli tomu testu. A mně to je vlastně jedno.
Za chvíli další test, jeden už jsem dneska splácala. Tohohle se bojím. Zklamání. A tak. Měla bych si přečíst svoji poslední slohovku, protože zřejmě budeme psát něco na podobný téma.A slovíčka? Na ty seru, stejně tam budou jiný. Prý to je těžký. Chm, sranda. Ježiš teď jsem se vynervovala :D
Ještě si chci cestou koupit nový náušnice, když mi je někdo o vánocích zničil. Ale to už je celkem asi fuk.
Gotta go, bye.