A začínáme kolotoč

4. ledna 2012 v 14:21 | Slečna Zvědavá |  Když neudržím jazyk za zuby
Nestíhám nic. Místo toho, abych se učila, kopíruju tady chat. Haha. Nestíhám nic, musím jít vyzvednout poštu, prodloužit si ISICa, učit se, chci napsat o všech těch filmech, co jsem viděla, chci přidat všechny autogramy, co mi přišly a co se mi tu hromadí ale není kdy.
Sere mě škola, ale směju se jí. Sere mě kamarádka svou ignorancí. Včera jsme měli v jednu hodinu psát test. Aspoň si to všichni mysleli, že ho budeme psát na semináři. Ale ne, on povídal, že si ho napíšeme na přednášce. To znamená ve tři hodiny. Jenže ve dvě už jsem měla něco domluvenýho. Tak jsem to zkusila, že ve tři máme jinou hodinu, kde musíme být. Poslal mě do prdele. Mám pocit, že řekl něco jako screw the lesson. A nebo skip? No nevim. V každým případě se docela utrhl. Nevrlej nadrženej Iro-Američan. Ona kamarádka mi smířlivě povídá: No tak tu zůstanem a budem se to ještě učit. Byla jsem vytočená už tím, že přišla na tuhle hodinu a na ne tu pozdější, kam chodí a vytočil mě ještě ten šašek, takže jsem se pěkně utrhla, že já tam rozhodně na nic čekat nebudu, že jdu pryč, že už něco mám. Neřekla ani slovo, kam jdu, s kým jdu, nic.
Do třídy jsem pak vešla v 15:02, poslední, i učitel už tam byl a to chodí pozdě. Držela mi místo a řekla mi, kde jsem. Nestíhám. Nic. Fajn. Stejně se to neučila, říkala. Mám pocit, že to ode mě opisovala. A pak vypadla beze slova. Sranda :) Dneska povídala, že byla nasraná kvůli tomu testu. A mně to je vlastně jedno.
Za chvíli další test, jeden už jsem dneska splácala. Tohohle se bojím. Zklamání. A tak. Měla bych si přečíst svoji poslední slohovku, protože zřejmě budeme psát něco na podobný téma.A slovíčka? Na ty seru, stejně tam budou jiný. Prý to je těžký. Chm, sranda. Ježiš teď jsem se vynervovala :D
Ještě si chci cestou koupit nový náušnice, když mi je někdo o vánocích zničil. Ale to už je celkem asi fuk.
Gotta go, bye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama