Oblečky blogu

Láska, když je skutečně velká, nemusí být opětovaná. Stačí sama sobě.

28. dubna 2011 v 2:07 | Slečna Zvědavá
Minulý design mi vydržel půl roku. To je snad rekord. Nechápu. To asi ty pozitivní barvy:) A lenost.
Nikdo mi nový obleček neudělal, tak jsem si ho musela udělat sama. A že to dá práci něco vybrat na záhlaví... Chtěla jsem nějakou duhu. Jen nevím, jestli jsem to trochu nepřehnala... :D
Fotky tu nedávno byly, pozadí jsem si dělala sama.
Není to podle mých představ, chtěla bych, aby mezi stránkou a záhlavím byl duhovej pruh, prostě vynechávka, ale na to ted nemám sílu, tak snad zítra.

A mám i novou ikonku, po sto letech :D

Náhled:

Vesele v balóncích

24. října 2010 v 11:27 | Slečna Zvědavá
Je čas na veselejší design. Přece jenom, proč žít v jednotvárnosti, když je svět krásně barevný. Na tyhle fotky už jsem úplně zapomněla. Je to z focení na tablo. Já jsem tam samozřejmě zůstávala až úplně do konce, abych to tam pak uklidila. A když už byli všichni vyfocení, nenapadlo mě nic jinýho, než si lehnout do balónků a kámošce poručit, ať mě vyfotí. Ovšem nepočítala jsem s tím, že se toho chytne i ten fotograf a bude mě taky fotit... :-) Zrovna tuhle fotku fotil on, kámoška fotila spíš ze strany. Teď si říkám, že jsem měla tuhle fotku vybrat na tablo a ne tu v sedě. Byla bych originál.
Balónek co je na okrajích byl původně ošklivě zelený a ještě tam byla ruka, co ho držela. Takhle modrý je ale hezčí:)
Uvidíme, jak dlouho tady vydrží, protože jestli za 9 dní udělám hezký fotky, tak... Ale ne:) Tohle je krásně veselý a barevný, tak jako já. A je to jako demonstrace proti šedivýmu podzimu. I když podzim není vůbec šedivý, ale naopak krásně barevný.

all4all.blog.cz

Prostě bez designu

20. září 2010 v 21:14 | Slečna Zvědavá
To jsem se tak jednou prostě rozhodla,že nebudu mít žádný design... Ha! Chyba lávky! Jen mě na to upozorněte! Jasně že mám design,i když teoreticky žádný nemám! 
Ale! 
Prostě tady žádný není,je to jasný? Jo? I těm v poslední řadě? Fakt? Fajn.
Jenže se mi stejně nelíbí. Teda ta barva. Ale nechce se mi to dělat znova. Spala jsem asi dvě nebo tři hodiny, vstávala ve čtvrt na 6, šla jsem na nádraží a jela s kámoškou do brna. Ach ta moje raní euforie... To jak jsme loni jeli na soutěž, to bylo fajn...Ne nic.
Jsem ráda,že nejdu do Brna ale do Budějic. Jsou tam divní lidé... A nenapočítaly jsme ani jedno plus pro Olomouc a samý plus pro Budějice... Yeah. A zjišťuju,že tam je čím dál víc známých lidí.
Poslední dobou mám dojem, že mě někteří ignorujou... Hraju si na debila. Teda připadám si tak. Tak já jdu, bolí mě malíček z náramků... Jdu se dívat na Mentalistu.
Uctivá poklona...

all4all.blog.cz

Koukněte se na zápatí!
A taky na mojí Intimní zpověď!
A mojí super Zmatenou básničku!

Tschüßie, meine liebe... 


Chceš trpět? Doufej.

20. července 2010 v 22:42 | Slečna Zvědavá
Protože naděje bolí. Umírá totiž až jako poslední. A tak tady můžu sedět, do nekonečna koukat na mobil, který leží vedle mě, jestli jsem nepřeslechla ten zvuk příchozí zprávy, který by byl slyšet až do vedlejšího pokoje. Ne, nepřeslechla? A není ten mobil třeba rozbitý? Hm, zřejmě není. Tak ho radši vypnu. A hned se líp dýchá. Chvilka pohody. Ale co když už ta odpověď přišla? Neměla bych ho zapnout? Jenže co když tam ta zpráva nebude? Tak to bude bolet. Jenže co kdyby... Tak ho zapnu, vím, že mi nic nepřišlo. Ne, nespletla jsem se. 
Tohle je šílenství. Jenže co. Ano, žiju, přestože jsem se tři týdny neozvala. Ale proč pořád já? No dobře. Napsala jsem dneska smsku. Vlastně mmsku. Přestože jsme se včera viděly. Asi ta zpráva nebyla dostatečně atraktivní. Teď už odpověď nepřijde. A tak tady ze zármutku tvořím design. Vlastně jsem dotvořila. Pár dní jsem dumala nad tématem, teď ho mám. Zase takové smutné. Předtím jsem taky tvořila v podobné náladě. Strach z konce. Ten se zatím nedostavil. Přijde po začátku srpna? Ne. Až za delší dobu. Potáhnete na sever. Vlastně pardón, severovýchod. Jako ptáci. I když ty vlastně létají na jih, že?
Měla bych přestat žvanit a jít spát. Dvě hodiny budu čumět do stropu, třeba usnu dřív,něž po druhé hodině ranní. 
B.L.A.H.


Jinak k designu... fotka je víc jak rok stará. Ale hodila se. Chci zpátky svý vlasy!
all4all.blog.cz

Proč všechno krásné musí odejít...

30. dubna 2010 v 22:26 | Slečna Zvědavá
Víte, jak dlouho tu byl minulý dizajn? Ne? Přesně 4 měsíce. Od 31.12.2009. Dnes máme konec dalšího měsíce. Je čas na změnu. Naplnila mě zvláštní nostalgie a melancholie z konce školního roku. Z konce střední školy. Fuj. Zní to děsně. Uteklo to tak neskutečně rychle a teď konec.
Začala jsem vybírat fotku do záhlaví a zalíbily se mi takové umělé růže. Ale chtěla jsem je vyfotit znova. Nakonec jsem začala fotit sluníčkový-srdíčkový brýle s korunkou. Spojení naivity. Dívání se přes růžové brýle, zničení dětské nevinnosti, násilný vstup do dospěláckého světa. To symbolizuje zbraň. 
Nikdo se mě neptá, jestli chci být dospělá (kdyby se někdo ptal, NECHCI!), ale všichni mě k tomu nutí. 
Ty fotky se mi líbí. Ta růžová. Je kýčovitá. Já vím. Ale je to symbol dětskosti. Nebo to tak aspoň vnímám. Úplně vidím ty malé nezkažené sedmileté princezničky, jak si hrají, chtějí být dospělé, žijí si ve svém světě. A pak najednou - bác! Z růžové je černá, z jemnosti je násilí. Abstraktně. Chápete? Ne? Nevadí.
Někdy sem dám zbytek fotek. Teď jsem se měla učit. Zítra jdu na scia. V pondělí píšu praktickou maturitu. 7 hodin to trvá! A co umím? Nevím...

all4all.blog.cz

Proto přestaň snít a začni žít!

31. prosince 2009 v 0:56 | Slečna Zvědavá
Udělala jsem nový "obleček". A vůbec rekonstrukci blogu. Pracovala jsem na tom od srpna,pak jsem přestala,protože mě to nebavilo. A včera jsem si řekla,že zase pokročím a dneska to dodělala. Pěkně po měsíci jsem smazala to svinstvo, pak projížděla celej archiv, jestli jsem někde něco nezapoměla, mazala rubriky a přejmenovávala je. A protože design tu byl už od zažátku října, chtělo to maličko změnu, hlavně něco veselejšího:-) Nevim, jestli se to povedlo,ale budiž, zatím jsem spokojená.
Tyhle naušnice jsem dostala k narozeninám, něco jsem zkoušela,což se samozřejmě neobejde bez foťáku:-) rozmýšlela jsem se ještě mezi náhrdelníkem, ale tohle vyhrálo:) A ten citát... nevim no:-)
Asi bych už měla jít spát,nebo budu zítra, teda dneska, mrtvá:-)

Ještě náhled:

Alein,alone,sám

5. října 2009 v 22:36 | Slečna Zvědavá

Im diesem Moment habe ich eine schlechte Laune... Ich will nicht mit niemandem sprechen, aber auch mit jemandem... Sie scheiss auf mich. Die beide... Ich wollte etwas zerstören. Keine Ahnung was.
Und darum hab ich ein neuer Design gemacht. Es ist traurig (ich glaube), der Bär ist vereinsamt. Oder es sieht wie das aus.
Ich sollte schon lieber schlafen gehen, bevor ich noch etwas schlechte mache ...


Momentálně mám špatnou náladu... Nechci s nikým mluvit, ale zároveň bych s někým mluvit chtěla... Sere na mě. Obě... Chtělo se mi něco zničit. Jedno co.
Tak jsem udělala nový design. Je smutný (aspoň myslím), ten medvídek je osamělý. Nebo to tak aspoň vypadá.
Měla bych jít radši spát, než něco šílenýho zas udělám...


Květinová zahrádka

20. srpna 2009 v 0:09 | Slečna Zvědavá
To je nový název pro menu. Nevím jak mě to napadlo.
S tím designem jsem se nepatlala nějak dlouho. No teda zkoušela jsem různé možnosti záhlaví,lépe řečeno různé zobrazení sedmikrásky. Jenže jsem pořád nebyla spokojená. Tak jsem to nakonec hodila na net, že úpravy dodělám potom. S bílou barvou okrajů a pozadí stránky jsem nebyla spokojená,tak jsem to změnila na tu zelenou. K tomu jsem ale potřebovala obrázek do záhlaví,takže jsem šáhla po první zpackané verzi. A dobrý ne?:)
Musím říct, že jsem moc spokojená, i s barvami. Veselé, letní, vyzařující dobrou náladou. Což je trochu ironický a provokativní, když uvážím, že je konec prázdnin. Ale o tom to všechno je ne?;)


A největší radost mám z tý květinový zahrádky:) Pěknej název ne?:)

Design: Prázdninová touha

28. července 2009 v 12:26 | Slečna Zvědavá
Tuhle fotku jsem fotila po cestě do Berlína, někde na dálnici,z auta, za jízdy. Myslim, že se mi docela povedla:) Trošku jsem upravila barvy, přidala text a brush a je to:)
Text už tu jednou byl v podobě citátu, ale líbí se mi a myslím, že k prázdninám se hodí, tak jsem ho sem zase dala:)

A udělala jsem i novou ikonku,aby barevně ladila:) Ano, správně, nechce se mi dělat to, co bych měla;)Design zámecká paní

30. června 2009 v 23:21 | Slečna Zvědavá
Udělala jsem nový design z fotek ze zámku, které se mi asi tak nejvíc líbí:)
S designem jsem taky spokojená:) A co vy? ;) Líbí?:)


Design: Summer time

27. května 2009 v 20:44 | Slečna Zvědavá
Stálý návštěvníci poznali,že na fotce jsem já:D Je to při opalování, kdy jsem pak fotila kytičky a vyfotila i sebe:D

Design: Sama (?)

14. května 2009 v 20:03 | Slečna Zvědavá

Ten názem možná není nejvhodnější,ale když jsem na to těd koukala, napadlo mě to, jak tam tak ležím zkroucená na těch schodech,je tam vidět ta zeď... Chtěla jsem původně jiný barvy,ale líbí se mi ta fotka a s tou nic neudělám:D

Life is sweet. Believe that!

24. dubna 2009 v 20:45 | Slečna Zvědavá
Nový design...

Made by me
Photos by me
Made in PF
2009-04-24Jsem s ním spokojená:)

Travel through the world

28. března 2009 v 14:31 | Slečna Zvědavá
Foto: moje
Výroba:
Spokojenost: 100%
Náhled:

Design Friends

14. března 2009 v 18:32 | *Slečna Zvědavá*
Změna je život. Starý design nahradil nový, ze Shannen,kterou používám už asi 5 let, se stává Slečna Zvědavá, ovšem netvrdím,že to je finální podoba. Třeba z toho bude Chica couriosa :)

Text který je v záhlaví, je z knížky Třetí přání, první díl, od Roberta Fulghuma.
Fotka s Terezkou je ze středy, vybrala jsem tu nejpřijatelnější pro obě strany xD A fotka s Martinkou je z června, páč se nechce fotit;) Marťo já ti nakopu! xD

Nepředpokládám že tu tenhle dess dlouho vydrží. Ale chtělo to změnu.Slečna Zvědavá

Nový vzhled

4. února 2009 v 20:36 | Fabulous Shannen
Přemýšlela jsem nad tím pár dní a dokonce mi to bylo i řečeno, že mám změnit design. Jsem spokojená. Líbí se mi čím dál víc. Úplně maximálně:)
Akorát jsem zjistila, že v Mozzile se menu zobrazuje s mezerami a v IE bez mezer... neva no...
Jo, a je to docela nezvyk, nemít "menu" :D

Náhled v Mozzile:


Náhled v IE:

Design: Arschloch

5. ledna 2009 v 18:46 | FaBuLoUs ShAnNeN
Moc jsem to nevylepšila co? napřed scheisse,pak arschloch... Omlouvám se těm,co umí německy a navíc nemají rádi sprostý slova,ale tak to prostě je...

Obrázek je z DA
Text je z mojí hlavy
Okraje se nepovedly
Nesere mě toPS: Poznali jste, že ten nápis v pravo je oddělovač? já taky ne

Design: Scheisse

30. prosince 2008 v 18:08 | FaBuLoUs ShAnNeN
Náme:scheisse
Farben: gelb und schwarz
By: me
Spokojenost: 100%
Ikonka:

Design: vánoce?

20. prosince 2008 v 22:07 | FaBuLoUs ShAnNeN
ano ano,najela jsem na vánoční design. takovej jinej,ale je to paradoxní a to se mi líbí:-)
k poznání o dárcích mě přiměla včerejší událost s anketou. a je to pravda. radši udělám někomu radost tím co udělám,pro něj, než tím,že mu koupim super dárek.

Winter is here design

24. listopadu 2008 v 0:15 | FaBuLoUs ShAnNeN
Tak jako na mnoha místech ČR přes noc nasněží, u mě přes noc nasněžil nový design:-)
Ten letní se moc nehodí když venku padá sníh a tak i když se mi meloun moc líbil, změnila jsem ho:-) a navíc mě ta červená barva trochu vytáčela,asi proto že to je barva hněvu. ta modrá je taková uklidňující:-)

Obrázek jsem našla na googlu,přidala přechod na stránku a text. jsem skoro maximálně spokojená:-) ještě ale musim dodělat ikonku:-)


Tak co, líbí se vám?
Edited 0:26
Ikonka:
 
 

Reklama