Tón,který zůstane v srdíčku

Kosheen - Hide U

8. listopadu 2011 v 14:44 | Slečna Zvědavá
"Dostala" jsem další písničku. Jsem malý dítě. Zkusím to ignorovat. Co, to malé dítě ve mně? Ne, na to malé dítě budu dávat pozor. To není potřeba. Ale já chci. Tak s tím pak nemůžu nic dělat. Ale to malé dítě je už dost staré na to, aby na sebe dávalo pozor samo. Písnička. Dobře, už neprotestuju.

If you were in my heart, I'd surely not break you
Když jsi byla v mém srdci, určitě ti neublížím
If you were beside me, and my love would take you
Když jsi mi byla po boku, má láska tě vezme
I'll keep you in safety, forever protect you
Udržím tě v bezpečí, navždy tě ochráním
I'll hide U away from the world you rejected
Schovám tě před světem, který odmítáš
I'll hide U
Schovám tě
I'll hide U
Schovám tě

Nejdepresivnější muzikál - Němcová!

8. listopadu 2010 v 21:52 | Slečna Zvědavá
Slibovala jsem to už dávno, ještě o prázdninách, že napíšu něco o tomto muzikálu, který mi učaroval.
Muzikál měl premiéru v roce 2008 a hrál se pouze jeden rok. Nechápala jsem to. Proč jenom jeden rok? Že to déle nešlo? Divné...
DVD s tímto muzikálem vyšlo letos na začátku září. V té době jsem sledovala Lucku Bílou opět na televizní obrazovce a když na Fb přibyl příspěvek, že DVD právě vyšlo, zabrousila jsem do online obchodu a objednala si ho i s podpisem. Za pár dní mi přišlo a já si ho pak večer v posteli pustila.
Učaroval mi. Po pár tónech. Je to o životě Boženy, o trápeních, kterými si prošla. První scéna je v předvečer Boženiny smrti. Zapomněla jsem říct, ať nečekáte nic veselého. Je to ponuré od začátku do konce, první část v podstatě ve tmě. 
Lucka hraje Boženu opravdu době. A to neříkám proto, že ji mám ráda. Ta role se musí prožít, ne jen zahrát. Vidím tam tu bolest, v očích, v gestech, v pohledech. Božena se dostane do nebe, kde dostane na výběr. Některé scény jsou dost zmatené a na začátku jsou tam hodně titulky, co to je za scénu, například 'Josef Němec v žaláři tam a tam'. 
Scéna se (zřejmě) vrací do doby před smrtí. 

I donť know how to love him

5. ledna 2009 v 9:30 | FaBuLoUs ShAnNeN
Není to klip. Ani to nezpívá žádná star. Ale je to písnička z videem. Ta osoba, co zpívá, je jedna učitelka od nás ze školy. Vyhrála anketu o nejoblíbenějšího učitele. Zpívá úplně nádherně a vůbec celé to vystoupení mělo nádhernou atmosféru. Možná taky kvůli tomu co řekla. Že na besídce zpívá poprvé (vždycky jenom hrála) a taky naposled. Dalo se to pochopit všelijak,vzhledem k tomu,že chtěla odejít. A taky řekla, že to pojala jako vánoční dárek pro svou třídu. Má totiž čtvrťáky..
Jenom upozorňuju, že ona neumí ani slovo anglicky a zpívá anglickou písničku...

Omluvte kvalitu zvuku,měla jsem přikrytej reprák, zhruba od poloviny to je normální.

Jo, a nejlepší je konec,docela dojemný:)

Alexandri,Alexandra

9. září 2008 v 11:00 | FaBuLoUs ShAnNeN
zařadila jsem to do týhle rubriky páč jinam se to moc nehodí:D je to písnička a k tomu video tak to sem patří ne?:D je to francouzská písnička a je k ní úplně suprovej taneček xD se zasmějete:D

Je to skupinka Francouzů z kurzu v Německu, Suzanne, Guillaume, Esther, Charlotte a Maguellone.

Abba - Dancing queen

26. srpna 2008 v 13:30 | FaBuLoUs ShAnNeN
ne,nedala jsem se na 70. léta. tohle jsme zpívali na karaoke a pak ještě na poslední diskotéce. a i když to je starší,je to super písnička a my jsme se s holkama pěkně vyřvali. nj, s hlučnou Clémence to ani jinak nejde:D a když se k ní přidá Esther...:D
tak tady to je,je to karaoke:-)


Jaksi Taksi - Loučení

25. srpna 2008 v 13:30 | FaBuLoUs ShAnNeN
asi pochopíte smysl týhle písničky:-) jsem teď totiž trochu naměkko,včera večer jsem četla jeden článek a bylo tam slovo kobiliha... a já si hned vybavila jak jsme měli ke svačině koblihy a co jsme u toho dělali a píchání do oka a taky poslední svačina a foukání cukru všude a prostě jsem se rozbrečela a pustila si mp3 a pouštěla si písničky a dost. teď si poslechněte tohle:-)
 
 

Reklama